درباره کتاب چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم : اصلاً این کتاب را هم خودم می‌ خوانم و هم به همه دوستانم هدیه می‌ کنم. شاید هم به پدر و مادرم هم هدیه بدهم. راستش را بخواهید، این کتاب برای همه بچه‌ ها خوب است، همه بچه‌ هایی که از گیر بابا و مامان‌ ها برای درس و مشق و تست‌ زنی و کلاس‌ های فوق برنامه‌ ها و… خسته شده‌ اند. باید متوجه‌ شان کنیم اشتباه می‌ کنند.

اصلاً چرا همیشه باید پدر و مادرها بچه‌ ها را تربیت کنند؟ شاید ما هم بتوانیم آنها را جوری تربیت کنیم که اینقدر به ما گیر ندهند… مدی، دوست جدید من هم همین را می‌ گوید. می‌ گوید بابا و مامان خودش هم این‌ جوری بوده‌ اند تا بالاخره توانسته تربیتشان کند. راستش تمام پدر و مادرها باید تربیت بشوند. مدی خوب توی این کار وارد است… خودتان باید بخوانید تا بفهمید….

مشخصات کتاب چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم

معرفی کتاب چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم ؟
معرفی کتاب چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم ؟

موضوع: داستان / طنز/ یادداشت‌ های روزانه

نویسنده: پیت جانسون

مترجم: رضی هیرمندی

گروه سنی: ۸ تا ۱۳ سال

ناشر: هوپا

قیمت: ۱۶۰۰۰ تومان

 

نکته مهم برای پدر و مادرها: مشکلات بین نسلی و نگرانی‌ هایی مثل آینده شغلی و تحصیلی فرزندان در بین همه خانواده‌ ها و در همه فرهنگ‌ ها وجود دارد. قطعاً خود شما نیز با این موضوعات در کودکی مواجه بوده‌ اید و می‌ دانید کودکانتان هم با آنها درگیرند. تصور بسیاری از ما این است که مشکلات‌ مان در ارتباط با بچه‌ ها، خیلی خاص است و تنها به خودمان تعلق دارد اما با خواندن هم ما و هم فرزندانمان متوجه می‌ شویم که بسیاری از پدر و مادرها با این مسائل رو به‌ رو هستند. بگذاریم بچه‌ ها این افکار را از ذهنشان بیرون بریزند. آنها با خواندن این کتاب آرامش خواهند یافت. خودتان خواهید دید!

به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

[irp posts=”12450″ name=”معرفی کتاب مهمانی عصرانه در جنگل”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید