در این مطلب ساخت یک کارت پستال ساده برای تبریک سال نو میلادی را آموزش می دهیم. آن را با بچه ها درست کنید و از این طریق به آنها آموزش دهید که بهتر است چنین چیزهایی را با خلاقیت خودشان و وسایلی که در دسترس دارند بسازند تا اینکه آماده تهیه کننند.

ما از طرح درخت زمستانی استفاده کردیم تا بیشتر مناسب این فصل و شروع سال نوی میلادی باشد.

ساخت کارت پستال تبریک سال نو میلادی برای بچه ها
ساخت کارت پستال تبریک سال نو میلادی برای بچه ها

مواد لازم برای ساخت کارت پستال تبریک سال نو میلادی :

  • مقوای مشکی
  • پاستل روغنی
  • رنگ سفید
  • گوش پاک کن

یک روزنامه یا پارچه ی به دردنخور روی میز کارتان پهن کنید تا زیر دست کودک باشد و از کثیف کاری روی میز جلوگیری کند. قسمتی از مقوای مشکی را در ابعادی که برای کارت پستال احتیاج دارید، قیچی کنید و روی روزنامه قرار دهید.

با مداد پاستل قهوه ای تنه ی درخت را بکشید. و بعد با انواع رنگ های سبزی که در جعبه ی مداد پاستل می بینید شروع کنید به کشیدن بالای درخت! این مراحل را از بچه ها بخواهید انجام دهند و شما تنها نظاره گر آنها باشید.

با مداد شمعی سفید و آبی روشن زمین را رنگ کنید تا شبیه به زمین برفی به نظر برسد. و بعد با پاستل سرمه ای کل زمینه ی کارت را سرمه ای کنید.

ساخت کارت پستال تبریک سال نو میلادی برای بچه ها
ساخت کارت پستال تبریک سال نو میلادی برای بچه ها

گوش پاک کن را در رنگ سفید بزنید و دانه های برف را پراکنده روی کارت بکشید. برای این کار فقط کافی است گوش پاک کن رنگ شده را روی مقوا بگذارید و بردارید.

صبر کنید تا رنگ روی کارت پستال کاملا خشک شود و بعد از کودک بخواهید جمله ای را برای تبریک از زبان خودش بگوید و شما برایش پشت کارت بنویسید تا به هر کس که می خواهد هدیه دهد…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید