درباره کتاب جنگ ملکه سرخ: ملکه ی سرخ تمام طول مدت حکمرانی اش، در جنگی طولانی در حال مبارزه بوده که در خفا شروع شده است، جنگی علیه نیروهایی که پشت ملت‌ ها قرار دارند و بر سر چیزهای مهم‌ تر از طلا و زمین. قوی ترین سلاحش خواهر خاموش است، که اکثر مردم او را نمی بینند و تمام مردم از او صحبت نمی کنند.

نوعی ملکه ی سرخ، شاهزاده جالان کندش، که قمارباز و اغواگر است، کسی است که می تواند خواهر خاموش را ببیند. جال که از نقشش به عنوان اشراف زادهای خرده پا راضی است، وانمود می کند که عجوزهای پیر را نمی بیند. ولی جنگی با مردگان زنده در پیش است و ملکه‌ی سرخ از خانواده اش می خواهد که از سرزمین شان حفاظت کنند. جال فکر می کند این جنگ، چیزی نیست که بر او تأثیری داشته باشد اما در اشتباه است…

پس از اینکه از تله‌ای مرگبار که توسط خواهر خاموش آماده شده است می گریزد، جال متوجه می شود که سرنوشتش به شکلی جادویی با جنگجویی وایکینگ گره خورده است. در همین حین که این دو به سفری برای از بین بردن طلسم پا می گذارند و با خطراتی مهلک، زنانی مشتاق و شاهزادهای نوکیسه به نام چوری آنکرات در راه روبه رو می شوند، جال به مرور به روشنایی ضعیفی از حقیقت دست می یابد. او و وایکینگ تنها مهره هایی در یک بازی هستند و ملکه‌ی سرخ صفحه‌ی بازی را کنترل می کند.

مشخصات کتاب جنگ ملکه سرخ

معرفی کتاب جنگ ملکه سرخ
معرفی کتاب جنگ ملکه سرخ

موضوع: داستان/ماجراجویی

نویسنده: مارک لارنس

مترجم: امیررضا لطفی پناه

گروه سنی: ۱۳ تا ۱۸ سال

ناشر: باژ

۴۸۸ صفحه

چاپ اول: ۱۳۹۶

قیمت: ۳۴۵۰۰ تومان

تلفن فروش و پخش: ۸۸۹۰۴۸۸۲

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید