مهد کودک و پیش دبستانی آوان ویژه گروه سنی ۸ ماه تا ۳ سال دو کارگاه متفاوت برگزار می کند. کارگاه بازی و رشد برای گروه سنی ۸ تا ۲۴ ماه و کارگاه هنر و خلاقیت برای گره سنی ۲ تا ۳ سال است.

  • کارگاه بازی و رشد

  • ویژه گروه سنی ۸ تا ۱۳ ماه و ۱۴ تا ۲۴ ماه

بازی مهمترین فرایندی است که از ابتدای تولد و حتی پیش از آن می تواند تامین کننده رشد مناسب کودک و تحول بهینه مغز وی باشد. زمانی که بازی با مهمترین فرد زندگی کودک یعنی مادر صورت می گیرد عواطف مثبت حاصل آن می تواند برای تمام عمر در نیمکره راست مغز کودک ذخیره شده و در هر لحظه از زندگی یک عامل محافظتی از او باشد. ما در کارگاه های بازی و رشد مادر- کودک تلاش داریم تا فضایی ایمن برای مادر و کودک فراهم کنیم تا هم به رشد بهینه کودک کمک کنیم و هم فضایی شاد را برای مادران ایجاد نماییم.

  • کارگاه هنر و خلاقیت

  • گروه سنی ۲ تا ۳ سال

تقویت شوق یادگیری، ارتقای مهارت های ادراکی و اجتماعی، ترویج تفکر خلاق و افزایش اعتماد به نفس در کودکان از مهمترین اهداف این کارگاه می باشد.

بازی های هدایت شده شامل بازی های فردی و گروهی، اسباب بازی های آموزشی و مناسب سن کودکان. تحریک و تقویت حواس پنجگانه و حواس پنهان. شنیدن و تحرک با موسیقی کلاسیک، ریتم، آواز و اصوات.فعالیت هایی در جهت پرورش حرکت چشم، تمرکز دید و هماهنگی چشم و دست. تجارب حسی جهت پرورش حس لامسه و تقویت مهارت های دستان کودکان. ساخت کاردستی و کشیدن نقاشی. خواندن شعر و داستان.

شروع دوره ها: روز یک شنبه ۹۷/۸/۶

شماره تماس: ۸۸۷۷۴۷۶۴ و ۸۸۷۸۵۷۲۴

آدرس: خیابان توانیر، انتهای خیابان نظامی گنجوی، کوچه خویشان، پلاک ۱

کارگاه بازی و خلاقیت در مهد کودک آوان
کارگاه بازی و خلاقیت در مهد کودک آوان

نمایش ها و رویدادهای کودکانه پاییز ۹۷ را با این لینک دنبال کنید…

[irp posts=”8830″ name=”کارگاه آشنایی کودکان با مشاغل مرتبط با طبیعت”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید