درباره کتاب مشت زن: او یک مشت‌زن حرفه‌ای بود و از مشت زدن لذت می‌ برد و احساس قدرت می کرد. اما روزی رسید که دیگر چیزی برای مشت زدن نمانده بود، دیگر کسی برایش دست نمی‌زد، هورا نمی‌کشید و نمی‌ دیدش. یک روز به تنهایی‌اش و به دست‌ کش‌ های پاره‌ اش فکر کرد. فکر کرد چرا دیگر مشت‌ هایش کسی را خوشحال نمی‌ کند حتی خودش را…

حسن موسوی تصویرگر جوان و بااستعدادی است که با رنگ‌های گرم و زنده، فرم‌ های زیبا و الگوهای تکرارشونده دنیای پرشوری را پیش چشم مخاطب زنده می‌ کند. مشت‌زن، تقابل محبت و خشم را به نمایش می‌گذارد و مهار قدرت را یادآور می‌شود. داشتن زور بازو و مشت‌زنی می‌تواند خوب باشد، به شرط این‌که در راستای انسان‌ دوستی و هم‌ یاری به کار رود. مشت‌زن تا جایی در دل دیگران جا دارد که محبت را از یاد نبرده باشد.

در پایان، مشت‌زن حاصل عمرش را در اختیار کودکی می‌گذارد که دنیای آینده را خواهد ساخت. او به کودک مشتاق، اندیشیدن به هدف را می‌آموزد. شیوه‌ های گوناگون ارتباط انسان و طبیعت و برخورد درست با طبیعت، به جای نابود کردنش، در این اثر برجسته شده‌اند و پیام دوستی با طبیعت و شناخت تهدیدهایش را به مخاطب منتقل می‌کنند.

این کتاب جز فهرست بیست و هفتم لاک پشت پرنده بهترین کتاب های پاییز ۱۳۹۶ هست.

مشخصات کتاب مشت زن

معرفی کتاب مشت زن
معرفی کتاب مشت زن

نویسنده و تصویرگر : حسن موسوی

ناشر: فاطمی (طوطی)

گروه سنی: ۱۰ تا ۱۲ سال

۱۳۶ صفحه

قیمت: ۱۲۰۰۰ تومان

به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

[irp posts=”22436″ name=”معرفی کتاب پاستیل‌ های بنفش”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید