درباره کتاب مترسک و خدمتکارش: مترسک‌ ها را می‌ گذارند وسط مزرعه که پرنده‌ ها را فراری بدهد و مراقب محصولات کشاورزی باشد. مترسک‌ ها را می‌ گذارند وسط مزرعه که از جایش جم نخورد و همه را با سکوتش بترساند. چه کسی فکرش را می‌ کرد که یک مترسک ممکن است با برخورد صاعقه‌ در یک شب طوفانی، جان بگیرد و حرف بزند که هیچ، تازه یک خدمتکار هم برای خودش استخدام کند؟

بله! هیچ کس فکرش را هم نمی‌ کرد که مترسک و خدمتکارش این‌ قدر ماجراجو باشند و چنین داستانی را دست و پا کنند مگر آن دسته از وروجک‌ هایی که خوششان می‌ آید به همه چیز جان بدهند و جای همه‌ی اشیا حرف بزنند و صدا دربیاورند بله! به همین گروه از بچه‌ ها باید کتاب مترسک و خدمتکار را هدیه داد تا کمی مزه‌ی واقعی شدن رویاها را بچشند.

کتاب در فصل‌ های کوتاه با عناوین رعد و برق، راهزن‌ ها، داستانی برای پای بخاری، بازیگرهای دوره‌ گرد، مترسک اجاره‌ ای، آواز عاشقانه، دلیجان اسرارآمیز، مایه‌ ی مباهات هنگ، جنگ، تک و تنها، دعوت، کنگره‌ ی بزرگ، محاکمه‌ ها، شاهد غیرمنتظره، قتل به دست موریانه‌ ها و اسپرینگ ولی قصه‌ ی دوستی مترسک و پسربچه‌ ای بی‌ خانمان را روایت می‌ کند.

مشخصات کتاب مترسک و خدمتکارش

معرفی کتاب مترسک و خدمتکارش
معرفی کتاب مترسک و خدمتکارش

موضوع: داستان‌ های کودکانه انگلیسی

نویسنده: فیلیپ پولمن

مترجم: فرزاد فربد

گروه سنی: ۱۰ سال به بالا

ناشر: پریان

قیمت: ۱۳۰۰۰ تومان

 

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی مناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

[irp posts=”13623″ name=”معرفی کتاب درمان اختلالات حسی از طریق بازی”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید