درباره کتاب جودی و طلسم جادو: مادربزرگ سکه له و لورده ای به جودی می دهد و پس از ان دنیای او تغییر می کند. شانس انچنان بر او مستولی می شود که زندگی اش به شکل دیگری تغییر پیدا می کند، تا اینکه بر اثر اتفاق سکه انرژی اش را از دست داده و باعث بدشانسی جودی می شود. حالا او باید از دست چنین طلسمی رها شود.

در قسمتی از این کتاب می‌ خوانیم:

همین که جودی به خانه رسید، دنبال جایی گشت تا سکه‌ی بدشانس بوگندویش را قایم کند. تندتند همه جای خانه را گشت. کجا؟ کجا؟ اتاق استینک! استینک از چیزهای بوگندو خوشش می‌ آمد و از چیزهای میکروب‌ دار نمی‌ ترسید. دور و برش را نگاه کرد. زیر بالش استینک. عالی شد! بالاخره از شر بدشانسی خلاص می‌ شد.

وای خدا، حالا دیگر هیچ طلسم خوش‌ شانسی‌ ای نداشت! اگر می‌ خواست همین‌ طور رو شانس بماند، بی‌ برو برگرد، یک طلسم خوش‌ شانسی بی‌ـ بوگندو لازم داشت. از توی کیف کارآگاهی‌ اش یک ذره‌ بین برداشت و توی حیاط دوید. حدود یک ساعت یا بیشتر، چهاردست و پا و با ذره‌ بین لای چمن‌ ها دنبال شبدر چهار پر گشت.یک دفعه، در پشتی خانه محکم صدا کرد. استینک پرسید: «داری چه کار می‌کنی؟» جودی بدون این که سرش را بالا کند، گفت: «یک کاری.» استینک هم که حالا طوری از نزدیک نگاه می‌کرد که نوک دماغش به نوک علف‌ها می‌خورد، پرسید: «چه کاری؟» جودی همان‌طور که سرش پایین بود، گفت: «دارم دنبال خوش‌شانسی می‌گردم.»

مشخصات کتاب جودی و طلسم جادو

معرفی کتاب جودی و طلسم جادو
معرفی کتاب جودی و طلسم جادو

موضوع: داستان/طنز

نویسنده : مگان مک دونالد

مترجم: محبوبه نجف خانی

گروه سنی: ۸ تا ۱۲ سال

ناشر: افق

چاپ هفتم: ٩۶

قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید