فروشگاه کتاب هدهد به مناسبت نزدیک شدن به جشن شب یلدا، با هدف ترویج کتابخوانی، جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» را برگزار می‌ کند.

هر جشن، برای بزرگسالان دوست‌دار کتاب و علاقه‌مند به ترویج کتابخوانی، بهانه‌ ایست تا به کودکان کتاب هدیه دهند و آنان را به روی آوردن به کتابخوانی تشویق کنند. کتاب هدهد نیز با هدف ترغیب بزرگسالان به ترویج کتابخوانی میان کودکان و نوجوانان، به مناسبت جشن شب یلدا، جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» را برگزار می‌کند و تمامی کتاب‌ها و سایر محصولات فرهنگی فروشگاه خود را با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» کتاب هدهد برای شب یلدا
جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» کتاب هدهد برای شب یلدا

کتاب هدهد افزون بر درنظرگرفتن تخفیف ویژه یلدا برای تمامی محصولات خود، کتاب‌های خریداری‌شده از سوی کتاب‌دوستان را نیز در مدت جشنواره «کتاب به رنگ انار» با بسته‌بندی و کارت تبریک ویژه جشن شب یلدا ارائه خواهد کرد.

۱۰ درصد تخفیف کتاب در جشنواره «کتاب به رنگ انار»
جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» از روز جمعه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ آغاز می‌شود و تا پنجشنبه ۳۰ آذرماه به مدت ۱ هفته ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان به خرید کتاب با ۱۰ درصد تخفیف و بسته‌بندی و کارت ویژه تبریک شب یلدا برای کودکان و نوجوانان، از سرتاسر ایران می‌توانند جهت ثبت سفارشات خود از راه‌های زیر اقدام کنند:

سفارش تلفنی از کتاب هدهد: ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱
ثبت سفارش تلگرامی در کتاب هدهد: ۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳
بازدید از سایت کتاب هدهد و ثبت سفارش از طریق سایت: www.hodhod.com
بازدید و خرید حضوری از کتاب هدهد: تهران، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، انتهای خیابان، کوی شایان، پلاک ۲۶، درب سمت چپ
کتاب هدهد، فروشگاه کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است. این فروشگاه مرجعی از بهترین و مناسب‌ترین کتاب‌های کودک و نوجوان است.

کارشناسان کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، آثار ویژه مخاطبان کودک و نوجوان را کارشناسی و گزینش می‌کنند و در فروشگاه کتاب هدهد در دسترس کودکان و نوجوانان، مربیان، آموزگاران، پدران و مادران، مروجان کتاب و سایر مخاطبان علاقه‌مند می‌گذارند. کتاب هدهد افزون بر فروش کتاب‌های باکیفیت، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌ کتاب، برگزاری کارگاه‌هایی در پیوند با ادبیات کودکان و همچنین تجهیز کتابخانه‌ها در مهدکودک‌ها، نهادها، موسسات و مراکز فرهنگی می‌کند.

شب یلدا از جشن‌های کهن باستانی است که ایرانیان در این جشن، با باور به اینکه فردای شب یلدا با دمیدن خورشید، روزها بلندتر خواهند شد و تابش نور ایزدی فزونی خواهد یافت، آخرین شب آذرماه را به عنوان بلندترین شب سال گرامی می‌دارند.‌

نمایش ها و رویدادهای کودکانه این ماه را با این لینک دنبال کنید…

[irp posts=”19550″ name=”نمایش فیل کوچولو”]