کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در برگزاری سومین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع «بهره وری آب» با سازمان ملی بهره‌وری ایران مشارکت می‌کند.

سومین مسابقه نقاشی بهره وری آب
به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ترویج فرهنگ بهره‌وری به ویژه در زمینه آب از مسیر رشد و پرورش خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان علت اصلی همکاری کانون با سازمان ملی بهره‌وری است که برای سومین بار این مسابقه نقاشی را ویژه گروه‌های سنی کودک و نوجوان برگزارمی‌کند.

هدف اصلی این مسابقه افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف، حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب، ترویج فعالیت‌ها و اقدامات بهره‌ورانه در جامعه و تشویق آن‌ها به عرضه توانمندی‌ها، استعداد‌ها و ظرفیت‌های خود است.

سومین مسابقه نقاشی «بهره وری آب»
سومین مسابقه نقاشی «بهره وری آب»

در این میان، بر اساس فراخوان، موضوع آثار می‌تواند فرهنگ، خدمات، صنعت، انرژی، کشاورزی، منابع طبیعی و به‌ویژه زندگی روزمره در خانه ومدرسه را شامل شود و شعار «کار درست را درست انجام دهیم» را به تصویر بکشد.

گروه‌های سنی ۴ تا ۶ سال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۶ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

در بخش داوری نیز آثار هر بخش به صورت جداگانه ارزیابی خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار نیز ۳۰ مهر ۱۳۹۶ تعیین شده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه باید آثار خود را به نشانی تهران خیابان استاد نجات‌الهی (ویلا)، خیابان سپند، شماره ۱۶ یا از طریق پست الکترونیک به نشانی productivity@mporg.ir ارسال کنند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند در صورت نیاز تا پایان زمان نهایی ثبت‌نام نسبت به درخواست اصلاحات یا تغییرات مربوط به اطلاعات خود از طریق نشانی پست الکترونیک nipo.gov.ir@gmail.com یا productivity@mporg.ir با سازمان ملی بهره‌وری مکاتبه کنند.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت سازمان ملی بهره‌وری ایران به نشانی www.nipo.gov.ir مراجعه کنند یا با شماره‌های ۴۲۳۹۱۴۰۱ – ۰۲۱ و ۸۸۸۹۹۴۲۴ – ۰۲۱ تماس بگیرند.