تابستان است و بهترین فرصت برای خوردن هندوانه. پس چرا از این فرصت استفاده نکنید و کاردستی های به شکل هندوانه را درست نکنید! همیشه در تابستان و همچنین شب یلدا کاردستی های هندوانه ای طرفداران زیادی پیدا می کند. ساخت کاردستی به شکل هندوانه یکی از لذت بخش ترین سرگرمی ها برای همه سنین است.

می توانید ساخت انواع متنوعی از کاردستی های ساده و زیبا ساخته شده به شکل هندوانه را در این مطلب ببینید. کافی است روی هر عکسی که پسندیدید کلیک کنید تا مراحل ساخت آن را ببینید…

دوخت کیف هندوانه

دوخت کیف هندوانه

دوخت کیف هندوانه یکی از ایده های بانمک و جالبی است که می توانید برای تابستان آن را درست کنید. درست کردن آن بسیار ساده است و وقت زیادی از شما نمی گیرد.ساخت کاغذ کادو با طرح هندوانه

ساخت کاغذ کادو با طرح هندوانه

همه چیز وقتی دست ساز می شود، زیبایی و لذت خاصی پیدا می کند! در این مطلب هم آموزش ساخت کاغذ کادویی با طرح هندوانه را قرار داده ایم. ساخت این کاغذ کادو بسیار ساده بوده و در عین حال درست کردن آن حس بسیار خوبی به بچه ها می دهد.


ساخت کاسه هندوانه ای با روزنامه و دستمال کاغذی

ساخت کاسه هندوانه ای با روزنامه و دستمال کاغذی

در این مطلب درست کردن کاسه هندوانه ای را با استفاده از روزنامه باطله و دستمال کاغذی آموزش داده ایم. ساخت این کاردستی بسیار ساده بوده و وقت زیادی نمی گیرد. حتی می توانید کاسه ی هندوانه ای تان را پر از گیفت یا شکلات و تنقلات کنید و از آن به نحو احسن استفاده کنید!


آموزش ساخت هندوانه ابری !

آموزش ساخت هندوانه ابری!

در این مطلب قصد داریم ساخت هندوانه ابری را آموزش بدهیم. می توانید با این هندوانه های ابری ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید! حتی می توانید یک ظرف زیبا از اندازه های مختلف این هندوانه درست کنید و از آن برای زیبا تر کردن سفره و یا تزیین هر جای دیگری که بخواهید استفاده کنید.


آموزش ساخت جامدادی هندوانه ای

آموزش ساخت جامدادی هندوانه ای

نوجوانان خوش ذوق، می توانند دست به کار شوند و با ساختن جامدادی هندوانه ای هنرشان را به نمایش بگذارند! می توانید از این جامدادی چند تا درست کنید و به کودک و نوجوانان دیگر نیز هدیه دهید.


ساخت شمع به شکل هندوانه

ساخت شمع به شکل هندوانه

در این مطلب قصد داریم ساخت شمع به شکل هندوانه را به نوجوانان آموزش بدهیم. می توانید از این آموزش استفاده کافی را ببرید و برای خودتان و میهمانانتان شمع‌های زیبایی تهیه کنید!


چگونه هندوانه کاغذی بسازیم

چگونه هندوانه کاغذی بسازیم

می توانید با ساخت کاردستی ساده و قشنگ به شکل هندوانه، این میوه دوست داشتنی و تابستان را برای بچه ها ماندگار تر و به یادماندنی تر کنید!چگونه هندوانه با خمیر بسازیم

چگونه هندوانه با خمیر بسازیم

خمیربازی یک فعالیت خوب ذهنی- حرکتی و بدون هیچ گونه سر و صداست و اضافه کردن مواردی مانند دکمه ها، سکه ها یا لوبیا، یک راه آسان برای ساختن بهتر کارهاست. ساختن هندوانه با خمیر برای کودکان آسان و سرگرم کننده بوده و مهارت های ذهنی- حرکتی را توسعه می دهد.


ساخت هندوانه با چوب بستنی

ساخت هندوانه با چوب بستنی

می توانید با ساخت کاردستی ساده و قشنگ مثل هندوانه با چوب بستنی ، این تابستان را به یادماندنی تر کنید. یک نمونه از ایده ی ساخت هندوانه با چوب بستنی را در این مطلب برایتان آورده ایم که می توانید با خلاقیت خود انواع دیگر آن را در طرح های مختلف بسازید.


ساخت هندوانه با ظرف پلاستیکی

ساخت هندوانه با ظرف پلاستیکی

برای ساخت این کاردستی می توان از انواع بشقاب های یکبار مصرف و وسایل دور ریختنی استفاده نمایید و از این طریق کاردستی های زیبا و جالبی با طرح هندوانه بسازید و مورد استفاده قرار دهید.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید