در این مطلب با نحوه ی ساخت انواع تزئینات و کاردستی های کریسمس مثل بابانوئل، الف، آویزهای درخت کریسمس، فانوس و… آشنا می شوید. کافی است روی عنوان هر کدام که پسندیدید کلیک کنید تا مراحل ساخت آن را ببینید…

بچه ها را به بهانه ی ساخت کاردستی و تفریحات مفید و سرگرم کننده ی این چنینی با انواع فرهنگ ها و رسم و رسومات کشورهای مختلف آشنا کنید.

کاردستی درخت کریسمس

آموزش ساخت بابانوئل با ماکارونی

ساختن یک بابانوئل کوچولو با ماکارونی یه سرگرمی خیلی جذاب واسه تعطیلات زمستونی کریسمس هست. از آنجایی که همه ی بچه ها عاشق ماکارونی هستند، پس ما هم تصمیم گرفتیم یه کاردستی با استفاده از ماکارونی آموزش بدهیم.

کاردستی درخت کریسمس با کاغذ رنگی

آموزش ساخت ِالف با کاج

در افسانه های عامیانه آمده که اِلف ها موجودات کوتوله و شادی هستند که همیشه مشغول بازی و خنده هستند و به همراه بابانوئل در قطب شمال زندگی می کنند و به او کمک می کنند. الف های کریسمس اغلب لباس های سبز یا قرمز به تن می کنند و گوش های نوک تیزی دارند. الف های بابانوئل معمولاً در کارگاه بابانوئل کار می کنند و از گوزن هایش نگهداری می کنند. با کاج چند الف بامزه بسازید.

کاردستی درخت کریسمس با کاغذ رنگی

آموزش ساخت فانوس

مواد زرق و برق دار، چسب و شیشه خالی همه چیزیست که شما برای ساخت این فانوس به آن نیاز دارید. این فانوس برای تزئینات کریسمس بی نظیر است.

ایده برای کریسمس

آموزش ساخت کارت تبریک با ملیله کاغذی

در این مطلب نحوه ساخت هدیه های کریسمس با ملیله کاغذی را در اختیار شما می گذاریم. می توانید از این ها به عنوان کارت پستال دست ساز برای تبریک کریسمس استفاده کنید.

کاردستی بابانوئل با کاغذ

آموزش ساخت گوزن با شانه تخم مرغ

در این مطلب به شما ساخت این گوزن های دوست داشتنی با شانه تخم مرغ را آموزش می دهیم. می توانید از این کاردستی برای کریسمس استفاده کنید. این گوزن ها خیلی با نمک و زیبا هستند و وقتی که کامل درست شدند و رنگ آن ها خشک شد کودکان می توانند با آن ها بازی کنند.

کاردستی بابانوئل با پنبه

آموزش ساخت قاب عکس آدم برفی با چوب بستنی

یکی از کاردستی های جالبی که می توانید با چوب بستنی درست کنید، قاب عکس آدم برفی است. ساخت این قاب عکس بسیار ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد. این قاب عکس برای تزئین درخت کریسمس بسیار مناسب خواهد بود.

کاردستی بابانوئل با مقوا

آموزش ساخت گوزن شمالی با چوب بستنی

اگر به دنبال یک کاردستی راحت و جالب برای کودکتان هستید، کاردستی گوزن شمالی با چوب بستنی را از دست ندهید! این کاردستی بسیار راحت بوده و برای کودکان مقطع پیش دبستانی و مهد کودک بسیار مناسب می باشد.

تزیین درخت کریسمس با وسایل ساده

تزئین درخت کریسمس با میوه کاج و پوم پوم

تزئین درخت کریسمس با میوه کاج و پوم پوم ایده ی مناسبی است برای اینکه بتوانید با خیال راحت و بدون ترس از خرابکاری بچه ها را در آن دخالت دهید و برای آنها بهترین خاطره ها را بسازید.

وسایل تزیین درخت کریسمس

آموزش ساخت موش آویزی درخت کریسمس

همیشه آویزهای دست ساز این چنینی، برای تزئین درخت کریسمس بهترین گزینه بوده اند.. ساخت موش آویزی برای بچه ها در تمام سنین پرطرفدار، سریع، آسان و سرگرم کننده است. برای ساختن آن فقط به پارچه نمدی و چسب نیاز دارید.

وسایل جشن کریسمس

آموزش ساخت دانه برف چوبی

ساخت دانه برف چوبی یک کاردستی ساده و زمستانی است که با لوازم طبیعی ساخته می شود و بچه ها از درست کردن آن لذت زیادی خواهند برد. برای ساخت آن کافی است این بار که برای پیاده روی یا بازی با کودکتان به پارک می روید چند شاخه ی خشک شده و تر و تمیز از باغچه ها پیدا کنید و به خانه بیاورید.

تزئینات کریسمس با کاج

آموزش ساخت گوزن شمالی با میوه کاج

مطمئنا مواد اصلی این کاردستی را به راحتی می توانید در کوچه و یا حتی حیاطتان پیدا کنید! از آنجایی که هر چیزی با تم و شکل گوزن در این ایام طرفدار پیدا می کند، در این مطلب ساخت گوزن شمالی با میوه کاج را به شما آموزش می دهیم.

ساخت سورتمه بابانوئل

آموزش ساخت سورتمه بابانوئل

همانطور که می دانید سورتمه بابا نوئل بسیار محبوب بوده و شما بارها بابانوئل را سوار بر سورتمه ای که گوزن های شمالی آن را حمل می کرده اند در انیمیشن های مختلف دیده اید. به همین دلیل در این مطلب ساخت سورتمه با گوزن بابانوئل را آموزش می دهیم.

ساخت بابانوئل کاغدی

آموزش ساخت بابانوئل کاغذی

در این آموزش سعی داریم با تهیه مقداری مقوا یا کاغذ به ساخت بابانوئل کاغذی بپردازیم. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی می توانید یک بابانوئل کاغذی بسازید.

کاردستی بابانوئل

آموزش ساخت بابانوئل با جوراب

در این مطلب سعی می کنیم به وسیله تعدادی جوراب و ایجاد تغییراتی به روی آن، یک بابانوئل بسیار زیبا به عنوان وسیله ای تزیینی و بامزه بسازیم. این کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی می توانید ساخت بابانوئل با جوراب را یاد بگیرید و امتحان کنید.

اموزش ساخت درخت کریسمس در خانه

آموزش ساخت بابانوئل با چوب بستنی

در این مطلب درست کردن یک گیفت کوکانه برای کریسمس را آموزش می دهیم. اعتراف می کنیم ساخت بابانوئل با چوب بستنی ممکنه یک مقداری اعتیاد آور باشه! تجربه ثابت کرده هر کسی مشغول به درست کردنش شده، تا همه ی چوب بستنی ها رو تبدیل به بابانوئل نکرده، رضایت نداده بی خیال شه!

ساخت درخت کریسمس با وسایل دور ریختنی

آموزش ساخت شیرینی های چوبی تزئینی

این شیرینی های چوبی تزئینی ، از چوب و رنگ ساخته می شوند. در جشنها واقعی و طبیعی به نظر می رسند و می توانند برای بسیاری ازطرفداران کریسمس خوشایند باشند. کودکان و نوجوانان این سرگرمی های ساده را دوست خواهند داشت.

ساخت تزیینات کریسمس

آموزش ساخت زنگوله با شانه تخم مرغ

ساخت زنگوله با شانه تخم مرغ یک ایده جالب و دوست داشتنی به خصوص برای زمستان و کریسمس است. درست کردن آن بسیار ساده و سریع بوده و وقت زیادی نمی برد و در عین حال بسیار سرگرم کننده است و کودکان می توانند با آن بازی کنند.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید