جدا از اینکه چه ملیتی داریم و چه آئینی، ساخت درخت کریسمس و تزئینات کریسمسی از فعالیت های شاد و سرگرم کننده ای است که توجه همه را به خود جلب خواهد کرد. در این ایام شما هم با کشورهایی که سال نوی میلادی را جشن می گیرند همراه شوید و کاردستی های زیبای کریسمسی بسازید.

در این مطلب ساخت مدل های مختلفی از درخت کریسمس با انواع وسایل و لوازمی که در دسترس دارید را آموزش می دهیم. درست کردن کاردستی برای پرورش خلاقیت کودکان بسیار مفید است. پس دست به کار شوید…

کافی است روی عنوان هر کدام که پسندیدید کلیک کنید تا مراحل ساخت آن را ببینید…

کاردستی درخت کریسمس با کاغذ رنگی

ساخت درخت کریسمس با شانه تخم مرغ

یکی از کاردستی های خلاقانه ای که می توانید با شانه تخم مرغ انجام دهید ساختن درخت کریسمس است! درست کردن این کاردستی بسیار ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد.

کاردستی درخت زمستانی

آموزش ساخت درخت زمستانی

معمولا اکثر بچه ها ساخت کاردستی با وسایل طبیعی را دوست دارند و بیشتر استقبال می کنند. این درخت زمستانی با شاخه های طبیعی ساخته می شود. آن را به مناسبت ایام کریسمس بسازید و از کار با مواد طبیعی آرامش بگیرید.

کاردستی زمستان با مقوا

آموزش ساخت درخت کاج با ملیله کاغذی

اگر به دنبال یک کاردستی زیبا و راحت می گردید پس درست کردن درخت کاج با ملیله کاغذی را از دست ندهید. می توانید این کاردستی زمستانی و زیبا را به دوستان خود به عنوان کارت پستال تبریک کریسمس هدیه دهید!

اموزش کاردستی درخت با مقوا

آموزش ساخت درخت کریسمس با چوب بستنی

برای ساخت این کاردستی به وسایل زیادی احتیاج ندارید و مواد لازم آن اغلب در دسترستان خواهد بود. به علاوه، اینکه بچه ها بتوانند با چوب های بستنی هایی که میخورند یک کاردستی زیبا درست کنند، برایشان جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

کاردستی برای پیش دبستانی

ساخت آویز درخت کریسمس با چوب بستنی

باز هم ساخت یک کاردستی دیگر با چوب بستنی های رنگی! در این مطلب ساخت آویز درخت کریسمس با چوب بستنی و پوم پوم را به شما آموزش می دهیم.

ساخت درخت کریسمس با وسایل دور ریختنی

آموزش ساخت درخت کریسمس نمدی

در این مطلب نوبت به آموزش نحوه ساخت درخت کریسمس با نمد می رسد. نمد این روز ها محبوبیت خاصی دارد و کاردستی های نمدی بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است.

ساخت درخت کریسمس در خانه

آموزش ساخت درخت کریسمس با ماکارونی

هیچ فکر می کردید درخت کریسمس را با ماکارونی هم بشود درست کرد؟ نحوه ساخت آن را در این مطلب ببینید و دست به کار شوید.

تزیین درخت کریسمس

ساخت درخت کریسمس بدون استفاده از درخت کاج

تهیه و ساخت درخت کریسمس که از درخت کاج استفاده می شود بسیار سخت است. به همین دلیل سعی کردیم ورژن کوچکتر و البته زیباتری از درخت کریسمس را بدون استفاده از درخت کاج به شما آموزش دهیم تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید.

کاردستی درخت سه بعدی

 آموزش ساخت درخت کاج اوریگامی

از محصولات کاردستی کاغذی ژاپنی، درخت کاج اوریگامی کریسمس یکی از پرطرفدار ترین آنهاست. برای ساخت این درخت کاج تنها به یک کاغذ سبز نیاز دارید. البته اگر دوست داشته باشید، بافتهای پیچیده تر نیز روی آن قابل اجراست.

کاردستی با کاغذ آسان

آموزش ساخت درخت کاج سه بعدی با کاغذ

ساخت کاردستی با کاغذ همیشه یکی از جذاب ترین فعالیت ها برای همه ی سنین بوده است چون لوازم اصلی آن همیشه به راحتی در دسترس قرار می کیرد. در این مطلبهم ساخت درخت کاج سه بعدی با کاغذ را آموزش می دهیم.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید