به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و شور و شوق دانش آموزان برای اجرای برنامه های این ایام ایده های خلاقانه برای ساخت روزنامه دیواری دهه فجر به همراه مدل های متنوع و زیبای روزنامه دیواری با طرح های جالب و جذاب را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین مدل های روزنامه دیواری بیست و دو بهمن و دهه فجر آشنا می شوید.

ساخت روزنامه دیواری دهه فجر و بیست و دو بهمن یکی از ایده های جالب برای این ایام است که مطمئنا همه دانش آموزان بارها آن را امتحان نموده اند و به کمک والدین و مربیان و یا به صورت گروهی با دیگر دانش آموزان اقدام به ساخت انواع روزنامه دیواری نموده اند. آشنایی با مدل های جدید و زیبای انواع روزنامه دیواری ساخته شده توسط دیگر دانش اموزان به مناسبت دهه فجر می تواند شما را با ایده های جدید و حذاب برای ساخت روزنامه دیواری آشنا کند که در این مطلب به ارائه این مدل های زیبا و متنوع می پردازیم.

جملات و متن روزنامه دیواری در مورد دهه فجر و بیست و دو بهمن

چند متن کوتاه و جمله ادبی زیبا در مورد دهه فجر و پیروزی انقلاب ایران آورده ایم که می توانید در قسمت های مختلف روزنامه دیواری تان از آنها استفاده کنید:

  • “خاطره ی امام، بیش از همیشه، در دهه ی فجر و بیست ودوی بهمن است. حتّی بیشتر از مراسم سالگرد رحلت امام، این بزرگداشت نشان دهنده ی شخصیت آن بزرگوار است.”
  • “۲۲ بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح نقش بزرگی داشته است.”
  • “اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمیِ تحقیرآمیز امریکا و حکومت دیکتاتوریِ قسیّ القلب پهلوی از این مملکت برکنده شود.”
  • “روز ۲۲ بهمن و راهپیمائی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ مظهر اقتدار ملت ایران است؛ مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملی ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان، در همه ی شرائط به خیابانها میآیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار میدهند؛ این خیلی باعظمت است.”
  • “راهپیمایی بیست ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان دهنده ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه یی از اقتدار نظامی و تواناییهای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب میکند.”
  • “دهه ی فجر، آن آیینه یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگر این آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره های تاریک و قرون خالیه، بایستی ما مینشستیم و اسمی از اسلام می آوردیم.”

متن کوتاه ادبی در مورد امام خمینی

ای امام خمینی

آن دل که به یاد تو نباشد دل نیست

قلبی که به عشقت نتپد جز گِل نیست

آن کس که ندارد به سر کوی تو راه

از زندگی بی ثمرش حاصل نیست

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید