بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ پس از گذراندن ۴ روز پر جنب و جوش به پایان رسید و البته این پایان برای سرسره ای ها با شروع اتفاقات بسیار خوب و مثبتی همراه شد که استارت آن را شما در نمایشگاه الکامپ ۹۸ زدید…

ممنون از همه کسانی که سرسره را در اولین حضورش در نمایشگاه الکامپ همراهی کردند. این چهار روز در کنار شما برای ما تجربه ای شیرین و به یادماندنی را رقم زد. کودکان حاضر در نمایشگاه انبوهی از برگه های نقاشی شده به یادگار گذاشتند که در تاریخ سرسره ثبت خواهد شد.

استقبال بی نظیر شما از حضور روانشناس کودک در غرفه، و همچنین سوالات و اعتماد شما به سرسره، به قدری دلچسب بود که ما را مجاب کرد زمان مشاوره های فردی را برای حل کردن هرچه بیشتر دغدغه های والدین عزیز افزایش دهیم. در سه روز آخر نمایشگاه، روانشناس ما عاشقانه پای درد و دل های والدین نشست و با انرژی ای که از شما دریافت کرد، موفق شد به سوالات بسیاری از پدران و مادرانی که دغدغه‌ تربیت صحیح و نحوه رفتار درست با فرزندانشان را داشتند، پاسخ دهد.

اپلیکیشن سرسره ویدئو در نمایشگاه توجه زیادی را به خود جلب کرد و والدین از اینکه توانستند مجموعه ای از انیمیشن هایی با محتوای سالم و مناسب برای کودکان بیابند، به شدت احساس رضایت کردند. همچنین از سرسره به عنوان مجموعه کاملی برای آموزش و سرگرمی مفید برای کودکان یاد کردند که این برای ما نویدبخش رسیدن به گوشه ای از اهدافمان بود.

هدف سرسره از حضور در میان خانواده ها، فقط و فقط ساختن دنیایی شاد تر و سالمتر برای کودکان بود و بس. اینکه شما هم در رسیدن به این هدف با ما همقدم شدید و با هر زبانی که توانستید ما را به ادامه تشویق کردید، انگیزه ی حضور پر رنگ تر ما را چه در فضای آنلاین و چه در حضور فیزیکی، بیشتر وبیشتر کرد.

همکاران و دغدغه مندان حوزه ی کودک، در این نمایشگاه هم مثل همیشه دست همکاری به سوی شهر آنلاین کودک و خانواده دراز کردند و ایده هایی دادند که ما را بیصبرانه مشتاق بزرگتر کردن این شهر و دنیای شاد برای بچه ها کرد. سعی داریم به تک تک همکاری هایی که در این راستا بودند، در مدت کوتاهی پاسخ دهیم و در کنار هم اتفاقات خوشی را برای والدین و کودکان رقم بزنیم.
امیدواریم ما را همچنان همراهی کنید و بتوانیم همه در کنار هم دنیایی بهتر و سالم تر برای کودکانمان بسازیم.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید