تزیین تخم مرغ به شکل جوجه و حیوانات دیگر یک ایده بسیار جالب برای سفره هفت سین است. در اینجا آموزش ساخت خوک ، گوسفند ، مرغ ، خرگوش و پرنده را برای شما قرار دادیم. به خصوص که امسال سال خوک است و شما می توانید تخم مرغتان را به شکل خوک درست کنید.

تزیین تخم مرغ به شکل خوک

مواد لازم :

  • تخم مرغ
  • دستمال کاغذی به رنگ های آبی و صورتی کمرنگ
  • نمد به رنگ های قرمز ، نارنجی و سفید
  • فوم صورتی
  • پیپ پاک کن به رنگ سفید
  • پوم پوم به رنگ سفید
  • قیچی
  • چسب
  • ماژیک مشکی دائمی
  • خودکار صورتی

تزیین تخمه مرغ به شکل خوک

بهتر است اجزای مورد نیاز هر حیوان را ببرید و سپس آن ها را به یکدیگر وصل کنید. در شکل می توانید اجزایی را که برای هر حیوانی نیاز دارید مشاهده کنید.

تزیین تخمه مرغ به شکل حیوانات

تزیین تخم مرغ به شکل جوجه :

برای ساخت جوجه به یک تخم مرغ سفید ، نوک نارنجی نمدی و یک جفت بال ساخته شده از دستمال کاغذی آبی نیاز دارید. نوک پرنده را روی تخم مرغ و بال ها را اطراف تخم مرغ چسبانده و با استفاده از ماژیک چشم ها را بکشید.

تزیین تخمه مرغ به شکل جوجه

تزیین تخم مرغ به شکل گوسفند :

برای ساخت گوسفند به دو عدد تخم مرغ رسمی ، دو تکه پیپ پاک کن به طول ۳ سانتی متر ، پوم پوم ، دو جفت گوش نمدی به رنگ سفید و یک تکه پیپ پاک کن به طول ۱ سانتی متر نیاز دارید.

برای ساخت گوسفند ابتدا دو عدد پیپ پاک کن را به شکل V تا کنید و آن را به زیر تخم مرغ بچسبانید. این ها به عنوان پای گوسفند خواهند بود. سپس پوم پوم ها را روی سطح تخم مرغ بچسبانید ولی قسمتی از آن را برای صورت خالی بگذارید.

گوش های نمدی را کنار صورت چسبانده و با ماژیک چشم ها و بینی را بکشید. پیپ پاک کن کوچک تر را در انتهای تخم مرغ به عنوان دم بچسبانید. گوسفندان زیبای شما آماده هستند!

تزیین تخمه مرغ عید نوروز با دستمال کاغذی

تزیین تخم مرغ به شکل مرغ :

برای ساخت مرغ به یک عدد تخم مرغ سفید ، دو جفت نوک نارنجی نمدی ، دو عدد تاج قرمز نمدی و یک جفت پاهای نارنجی نمدی نیاز دارید.

تاج قرمز را بالای سر تخم مرغ و نوک نارنجی را جلوی تخم مرغ بچسبانید. با استفاده از ماژیک برای مرغ چشم کشیده و بعد پاهای نارنجی اش را بچسبانید.

تزیین تخمه مرغ هفت سین ۹۸

تزیین تخم مرغ به شکل خوک :

برای ساخت خوک به یک عدد تخم مرغ رسمی ، دو عدد پیپ پاک کن صورتی به طول ۳ سانتی متر ، یک دایره با فوم صورتی ، یک دم تابیده شده از دستمال کاغذی صورتی به طول ۴ سانتی متر و دو عدد گوش ساخته شده از دستمال کاغذی صورتی نیاز دارید.

دو عدد پیپ پاک کن بلند تر را به شکل V تا بزنید و آن را به زیر تخم مرغ بچسبانید. سپس فوم صورتی را جلوی تخم مرغ به عنوان بینی و گوش ها را بالای تخم مرغ بچسبانید. دم آن را نیز به پشت خوک بچسبانید.

تزیین تخمه مرغ هفت سین 98

حتی می توانید بچه خوک های بانمک و زیبایی را هم با استفاده از تخم بلدرچین درست کنید!

تزیین تخمه مرغ برای سفره هفت سین

تزیین تخم مرغ به شکل خرگوش :

برای ساخت خرگوش به یک تخم مرغ سفید ، یک جفت گوش نمدی سفید ، یک جفت دندان نمدی سفید ، ۴ تکه نخ سفید به طول ۱ سانتی متر ، یک عدد پوم پوم کوچک سفید و یک جفت پای سفید نمدی نیاز دارید.

با استفاده از خودکار صورتی داخل گوش های خرگوش را رنگ کنید و آن ها را بالای تخم مرغ بچسبانید. پاهای خرگوش را پایین تخم مرغ چسبانده و با ماژیک مشکی چشم ها و با رنگ صورتی بینی خرگوش را بکشید. نخ ها را به عنوان سبیل خرگوش و پوم پوم را به عنوان دم در انتهای تخم مرغ بچسبانید.

تزیین تخمه مرغ به شکل خرگوش

می توانید همه ی حیوانات خود را در کنار یکدیگر گذاشته و از آن لذت ببرید.

تزیین تخمه مرغ با نمد

حتی می توانید به مناسبت سال خوک ، برای سفره هفت سین امسال یک خانواده از خوک مانند عکس زیر درست کنید!

تزیین تخمه مرغ برای عید

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید