درباره کتاب همیشه با من بمان: داستانی است عاطفی، عاشقانه و روانکاوانه که از زبان سه راوی مختلف روایت می شود؛ دو برادر و یک دختر.

ارین در پی تصادفی که داشته و فوبیای ناشی از آن با مشکلاتی روبه رو می‌ شود و خانواده‌ اش تصمیم می‌ گیرند برای کمک به او شهر محل سکونت خود را تغییر دهند. ارین به راحتی با اتاق جدیدش انس می‌ گیرد، به خصوص که می‌ فهمد در آن اتاق تنها نیست؛ جو، پسری که قبلاً در آن اتاق بوده و به دلیلی مرده است. رابطه عاطفی عمیقی بین این دو شکل می‌ گیرد و مادر ارین که نگران سلامت روان دخترش است، با استخدام فردی روح جو را از خانه بیرون می‌ کند. ارین با برادر جو، اُلی، در مدرسه آشنا می‌ شود و می‌ خواهد از راز مرگ جو سردربیاورد اما با حقایقی روبه رو می‌ شود که علاوه بر این موضوع، تسکینی برای درد خودش است.

کتاب «همیشه با من بمان» برای همه نوجوانان بالای ۱۴ سال، به ویژه کسانی که دچار فوبیای خاصی هستند، در سوگ یکی از عزیزان خود به سر می‌ برند و نیز کسانی که برای هر چیز ناخوشایندی خود را مقصر می‌ دانند، مفید است و البته به والدین و مربیان نیز شناخت می‌ دهد تا چگونگی با چنین نوجوانان و جوانانی برخورد کنند.

مشخصات کتاب همیشه با من بمان

معرفی کتاب همیشه با من بمان
معرفی کتاب همیشه با من بمان

نویسنده: لیز کسلر

مترجم: شهلا انتظاریان

گروه سنی: ۱۳ سال به بالا

ناشر: ایران بان

سال نشر: ۱۳۹۶

۴۰۸ صفحه

قیمت: ۳۲۰۰۰ تومان

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید