کتاب ماهی چاق گنده‌ ی من که زامبی شد ۶ جلد است. این مجموعه توسط مو اوهارا نوشته شده و الناز خضری و الهام فیاضی و نیلوفر امن زاده این مجموعه کتاب را ترجمه کردند.

معرفی کتاب نجات زامبی ماهی
معرفی کتاب نجات زامبی ماهی

نجات زامبی ماهی: تام یک برادر بزرگ‌تر از خودش دارد که تازگی‌ ها عجیب و غریب شده، یعنی عجیب و غریب اصلا واژه مناسبی نیست بلکه به معنای واقعی او به یک «دانشمند خبیث» تبدیل شده است. برادر تام برای یک کار آزمایشگاهی کلاسی، یک محلول را درون آب تنگ ماهی قرمز ریخت و بعد…

 

معرفی کتاب دم باله
معرفی کتاب دم باله

دم باله: وقتی نام یک ماهی قرمز بخت برگشته، فرانکی، را از آزمایش خبیثانه‌ ی برادرش مارک نجات داد و او را با شوک الکتریکی به زندگی برگرداند، هیچ انتظار نداشت که یک زامبی ماهی چاق گنده با قدرت هیپنوتیزم کنندگی نصیبش شود. خوشبختانه فرانکی طرف تام است.

 

معرفی کتاب باله ای زیر نیم باله است
معرفی کتاب باله ای زیر نیم باله است

 

باله ای زیر نیم باله است: وقتی فرانکی همراه صاحبش تام و بچه‌ های مدرسه به موزه می‌ روند تا شب را آنجا بگذرانند، تاریخ و افسانه به واقعیت بدل می‌ شود. آیا فرانکی خوراک گربه‌ های مومیایی می‌ شود یا موفق می شود خودش را نجات دهد؟

معرفی کتاب ماهی خیکی ژوراسیکی
معرفی کتاب ماهی خیکی ژوراسیکی

 

ماهی خیکی ژوراسیکی:«دکتر مکدوم» تصویری از یک فسیل می‌ کشد که در زیر ساختمان مدرسه پیدا شده. فسیل یک ماهی قدیمی که خیلی هم شبیه «فرانکی» است. او می‌ گوید اگر یک ماهی با ژن نزدیک به او پیدا شود، می‌ شود دوباره آن را ماهی را تولید کرد اما بچه‌ ها به «دکتر مکدوم» شک دارند.

 

معرفی کتاب باله های خشم
معرفی کتاب باله های خشم

باله های خشم: فرانکی، زامبی‌ ماهی چاق و گنده‌ ای که قدرت هیپنوتیزم‌ کنندگی دارد، همراه صاحبش تام به اردو می‌ رود؛ اما هنوز چیزی نگذشته که تام و دوستش پرادیپ حس می‌ کنند بوهای مشکوکی به‌ مشام می‌ رسد. آیا زامبی‌ ماهی بالاخره حریفش را پیدا کرده؟

 

معرفی کتاب ماموریت فوق سری در آکواریوم
معرفی کتاب ماموریت فوق سری در آکواریوم

ماموریت فوق سری در آکواریوم: این بار فرانکی، تنها ماهی‌ قرمز زامبی دنیا، که همراه صاحبش تام به آکواریوم شهر رفته، با یک بچه‌ گربه‌ ی خون‌ آشام، چند کوسه‌ ی کله‌ چکشی و یک هشت‌ پای غیب‌ گوی خیلی گرسنه روبه‌رو می‌ شود.

 

[irp posts=”5697″ name=”معرفی مجموعه کتاب سه کتاب، سه کلاه”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید