درباره کتاب دیوید و نره‌ غول: دیوید پسر آخر یک خانه کشاورز بود. یک روز میان کشور آنها و کشور همسایه جنگی درگرفت. برادران دیوید به جنگ رفتند اما دیوید هرچه اسرار کرد که با آنها برای جنگ برود، پدر قبول نکرد و گفت که جنگ جای بچه‌ها نیست. چند هفته گذشت و از برادران دیوید خبری نشد تا اینکه یک روز پیکی به آنها خبر داد که آذوقه برادران دیوید تمام شده و باید برای آنها آذوقه بفرستند.

دیوید پدر را راضی کرد که آذوقه‌ ها را او برای برادرانش ببرد. دیوید راهی شد. وقتی به جبهه جنگ رسید، دید که از جنگ خبری نیست و سربازان دو طرف بیکار نشسته‌ اند. از آنها ماجرا را پرسید. معلوم شد که دو طرف جنگ متوجه شده‌ اند که نمی‌ توانند یکدیگر را شکست دهند، برای همین هم فعلا جنگ را متوقف کرده‌ اند.

اما سپاه دشمن یک پیشنهاد داشت. در سپاه آنها یک سرباز خیلی بزرگ وجود داشت که به معنای واقعی نره‌ غول بود. نره‌ غول سربازان کشور دیوید را به جنگ تن‌ به‌ تن دعوت کرده بود و گفته‌ بود در این نبر تن‌ به‌ تن اگر نره‌ غول پیروز شود، دشمن پیروز میدان خواهد بود و اگر طرف دیگر نره‌ غول را شکست دهد، دشمن شکست‌ خورده تلقی خواهد شد. اما هیچ‌ کس جرأت نبرد با نره‌ غول را نداشت تا اینکه دیوید اعلام کرد حاضر است با نره‌ غول نبر کند. اما چگونه؟

مشخصات کتاب دیوید و نره‌ غول

معرفی کتاب دیوید و نره‌ غول

موضوع: داستان / شجاعت

نویسنده: تونی بردمن

مترجم: مسعود ملک‌یاری

گروه سنی: ۸ تا ۱۲ سال

ناشر: کتابهای دارکوب

۵۴ صفحه

چاپ اول: ۱۳۹۴

قیمت: ۷۰۰۰ تومان

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید