درباره کتاب تپلی چغلی نمی کند: کتاب تپلی چغلی نمی کند اثر گروه نویسندگان با ترجمه ی هستی سعادت توسط انتشارات فنی ایران به چاپ رسیده است.

یکی از روزها آقا معلم بعد از آموزش حرف آ در کلاس از بچه ها خواست تا چیزهایی را بکشند که با حرف آ شروع می شود تپلی هم شروع به کشیدن آسمان آبی، آب و آدم کرد. وقتی کارش تمام شد نگاه کرد که ببیند فلفلی چه چیزی کشیده؛ اما فلفلی خیلی سریع دستش را بالا برد و به اقا معلم گفت که فلفلی دارد از روی دست من نقاشی می کشد. اقا معلم بالای سرشان رفت و به فلفلی گفت که تپلی نقشی اش را تمام کرده و …

مجموعه کتاب های تپلی با ارائه ی داستان های تربیتی و مهارتی سعی دارد تا برخی از رفتارهای درست اجتماعی و فردی را در قالب داستان به کودکان بیاموزد. هریک از این مهارت ها در جلد های مجزا و با عناوینی متفاوت از جمله تپلی راست می گوید، تپلی خودش به دستشویی می رود، تپلی با سواد می شود، تپلی نگران می شود، تپلی و خاطره ی مامان بزرگ، تپلی جغلی نمی کند، تپلی و تولد خواهر کوچولو، تپلی چه احساسی دارد و تپلی عصبانی می شود تالیف گردیده است. شخصیت اصلی این داستان ها خرس کوچولویی به نام تپلی است و اتفاقاتی که برای تپلی می افتد ماجراهای هر یک از جلدهای این مجموعه را رقم می زند.

مشخصات کتاب تپلی چغلی نمی کند:

کتاب تپلی چغلی نمی کند
کتاب تپلی چغلی نمی کند

گردآوری و تنظیم:  گروهی از نویسندگان

مترجم: هستی سعادت

انتشارات: فنی ایران،نردبان

گروه سنی: ۷ تا ۱۲

به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید