درباره کتاب بچه‌ های عجیب‌ و‌ غریب یتیم خانه خانم پرگرین: جیکوب عاشق پدربزرگش بود. پدربزرگ داستان‌ های عجیب و غریبی تعریف می‌ کرد که کسی آنها را باور نمی‌ کرد. او همیشه به جیکوب می‌ گفت که وقتی بچه بوده، در یک یتیم‌ خانه زندگی می‌ کرد. پدربزرگ پرتمن یک جعبه عکس قدیمی داشت که عکس دوستانش در یتیم‌ خانه بود، عکس‌ هایی عجیب و غریب.

عکس دختری که پرواز می‌ کرد، پسری که صخره‌ ای را روی دستش گرفته بود، دختری که دهانش پشت سرش بود و… هیچ‌ کس حرف‌ های پدربزرگ را باور نمی‌ کرد، حتی جیکوب هم هرچه بزرگتر می‌ شد، بیشتر می‌ فهمید که پدربزرگ دروغ می‌ گوید و چنین موجوداتی وجود ندارند. تا اینکه یک شب که جیکوب رفته بود به پدربزرگ سر بزند، پدر بزرگ به او گفت که دنبالش کرده‌ اند و او باید بچه‌ های یتیم‌ خانه را پیدا کند، چون همه آنها در خطرند.

همان‌ شب جیکوب دید که در مزرعه، چگونه یک موجود وحشتناک و خیال‌ انگیز به پدربزرگ حمله کرد و او را کشت. همین اتفاق یاعث شد جیکوب عزمش را برای پیدا کردن بچه‌ های عجیب و غریب یتیم‌ خانه خانم پرگرین جزم کند. او راهی جزیره‌ ای می‌ شود که یتیم‌ خانه مرموز در آن ناپدید شده است. او حالا اسرار زیادی را باید بفهمد و متوجه می‌ شود آنچه پدربزرگش به او گفته و تصاویرش را دیده، واقعیت داشته است.

این کتاب از مجموعه بچه‌ های عجیب و غریب یتیم‌ خانه خانم پرگرین است.

مشخصات کتاب بچه‌ های عجیب‌ و‌ غریب یتیم خانه خانم پرگرین

معرفی کتاب بچه‌ های عجیب‌ و‌ غریب یتیم خانه خانم پرگرین
معرفی کتاب بچه‌ های عجیب‌ و‌ غریب یتیم خانه خانم پرگرین

موضوع: داستان/فانتزی

نویسنده: رنسام ریگز

مترجم: شبنم سعادت

گروه سنی: ۱۴سال به بالا

ناشر: پریان

چاپ دوم: ۱۳۹۶

قیمت: ۳۵۰۰۰ تومان

 

به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

[irp posts=”880″ name=”معرفی کتاب سرافینا و شنل‌ سیاه”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید