درباره کتاب این پی پی مال کیه ؟: در این کتاب با خوراک جانوران مختلف و سیستم گوارش آنها آشنا می شویم. ابتدا عکس پی‌پی حیوان را می بینیم و ویژگی های ظاهری آن را بررسی می کنیم و با نوع خوراک آن حیوان آشنا می شویم.

و اطلاعات جالبی درباره ی زیست هر جانور به دست می آوریم به عنوان مثال شما می‌ دانستید که جغد بعد از اینکه جانوری را می خورد تمام استخوان ها، پرها و موهای آن را بالا می آورد و بقیه ی غذا را هضم می کند و چیزهای غیرقابل هضم را به صورت پی پی دفع می کند؟ یا درباره ی پی پی عجیب غریب لاک‌پشت جزیره ی گالاپاگوس که به شکل برگ های خشک شده ی فشرده دیده می شود چیزی می دانستید؟

همچنین در این کتاب یاد می گیریم که بعضی از دانه های گیاهان و مواد غذایی که هضم نمی شود توسط پی پی جانوران در طبیعت پخش می شود و باعث رویش گیاهان جدید و متنوع در مناطق مختلف زمین می شود.

همچنین کودک می آموزد که پی پی انسان آلوده است و در آن مقدار زیادی میکروب و ‌باکتری های بیماری زا وجود دارد و لمس کردن و خوردن آن خطرناک است و موجب انتقال بیماری به انسان می شود… کتاب به صورتی تصویرگری شده است که برای کودک جذاب است ‌و او را مشتاق یادگیری می کند.

مشخصات کتاب این پی پی مال کیه ؟

معرفی کتاب این پی پی مال کیه ؟

معرفی کتاب این پی پی مال کیه ؟

موضوع: علمی/بدن جانوارن

نویسنده: دارین لاند

تصویرگر: کلسی اوسید

مترجم: سارا قربانی بُرزی

ناشر: فاطمی (طوطی)

گروه سنی: ۴ تا ۷ سال

۳۲ صفحه

قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید