درباره کتاب آد و غول‌ های یخی: آد‌ پسر بچه‌ای وایکینگ است که با پدر و مادرش زندگی می‌کند. وایکینگ‌ها عادت دارند که در فصل‌هایی از سال به جنگ و غارت سرزمین‌های مجاور بروند و از غنایم و دستاورد‌هایشان در طول سال استفاده کنند اما این تنها کار آنها نیست هر کدام یک حرفه‌ی اصلی دارند و به کار و حرفه‌ی خود مشغولند.

پدر آد در یکی از این سفرها وقتی قصد نجات یک پونی بارکش را دارد که در آب افتاده و در حال غرق شدن است خودش جان می‌بازد و این بدترین اتفاق زندگی آد است. اما چون نمی‌خواهد کسی غم و ناراحتی او را ببیند خم به ابرو نمی‌آورد و غم بزرگش را پنهان می‌کند. فقط با تبر بزرگ پدرش که یک چوب‌بر بوده به جنگل می‌رود و درخت بزرگی را قطع می‌کند که همین درخت بزرگ باعث فلج شدن پای راست او می‌شود ، گذشته از همه‌ی این اتفاقات زمستان کمی به درازا کشیده و برخلاف سالهای گذشته گویی قصد ندارد تمام شود، کسی دلیل این اتفاق عجیب را نمی‌داند.

آد برای کشف راز این معما تبر پدر را بر می‌دارد و با چوب زیر بغلش لنگ لنگان‌ به اعماق جنگل می‌رود ، جایی که پدر آد کلبه‌ای ساخته و هنوز بوی پدر را دارد. آد آنجا با چند شخصیت عجیب آشنا می‌شود و راز این معمای بزرگ را کشف می‌کند…

مشخصات کتاب آد و غول‌ های یخی

معرفی کتاب آد و غول‌ های یخی
معرفی کتاب آد و غول‌ های یخی

موضوع: داستان/تخیلی، فانتزی،اعتماد به ‌نفس

نویسنده: نیل گیمن

مترجم: فرزاد فربد

تصویرساز: برت هلکوئیست

ناشر: پریان

گروه سنی: ۱۲ سال به بالا

قیمت: ۵۰۰۰ تومان

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید