لازم نیست برای درست کردن یه کاردستی دنبال ابزار خیلی خاصی باشین، مثلا گیره های چوبی لباس که در خونه ی خیلی ها پیدا میشه، میتونه برای ساخت آثار خلاقانه ای به کار بره. ساخت کاردستی می تونه کلی انرژی خوب بهمون بده و با این کار حس کنیم از زمان بیکاریمون خیلی خوب استفاده کردیم و در واقع دلیلی میشه برای رنگی تر شدن روزمون.

می توانید ساخت انواع جالبی از کاردستی های ساده و زیبای ساخته شده  یا گیره لباس را در این مطلب ببینید. 

کافی است روی هر عکسی که پسندیدید کلیک کنید تا مراحل ساخت آن را ببینید…

 

تزئین گیره های چوبی به شکل فرشته

تزئین گیره های چوبی به شکل فرشته بسیار آسان بوده و به راحتی درست می شود. ساخت این کاردستی برای کودکان بسیار جالب بوده وبا آن سرگرم خواهند شد. همچنین برای ساخت این کاردستی به مواد خیلی خاصی نیاز ندارید و با گیره و دستمال تو سینی کاغذی سایز کوچک می توانید این فرشته های زیبا را درست کنید.


تزئین گیره های چوبی به شکل پروانه

تزئین گیره های چوبی به شکل پروانه بسیار آسان بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد. برای ساخت این کاردستی به مواد خیلی خاصی نیاز ندارید و اگر در خانه تان کاغذ کاپ کیک اضافی داشته باشید می توانید از آن ها برای ساخت این پروانه های زیبا استفاده کنید.


تزئین گیره های چوبی به شکل سنجاقک

تزئین گیره های چوبی به شکل سنجاقک یک سرگرمی راحت و در عین حال جالب برای کودکان است. ساخت این کاردستی بسیار راحت بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد. برای ساخت این سنجاقک های زیبا تنها به گیره چوبی و پیپ پاک کن نیاز دارید. شما می توانید از هر رنگی که خواستید برای ساخت این کاردستی استفاده کنید.


 

تزئین گیره های چوبی به شکل فرشته طلایی

تزئین گیره های چوبی به شکل فرشته طلایی یک کاردستی راحت و در عین حال جالب و زیبا برای کودکان است. ساخت این کاردستی وقت زیادی از شما نمی گیرد ولی کودکانتان را سرگرم خواهد کرد و از ساخت آن لذت خواهند برد.تزئین گیره های چوبی به شکل خرگوش

تزئین گیره های چوبی به شکل خرگوش می تواند یک کاردستی جالب و سرگرم کننده برای کودکانتان باشد. برای ساخت این کاردستی تنها به گیره چوبی، پوم پوم ، ربان ، چسب و کاغذ رنگی احتیاج دارید. ساخت این گیره های بانمک بسیار آسان بوده و از شما وقت زیادی نمی گیرد.


آموزش ساخت دایناسورهای کاغذی گوشتخوار!

مطمئن باشید که با این دایناسورهای کاغذی گوشتخوار ، کودک تان می تواند ساعت ها سرگرم شود و از بازی با آن ها لذت ببرد. حیوانات کاغذی برای بازی های تخیلی بسیار مناسب هستند. اگر کودکی دارید که عاشق دایناسورها است پس این کاردستی را از دست ندهید.


کاردستی فرشته با شانه تخم مرغ

اگر می خواهید با وسایل بازیافتی و دور ریختنی یک فرشته دوست داشتنی بسازید حتما این کاردستی را از دست ندهید. ما در اینجا به شما آموزش می دهیم که چطور با شانه تخم مرغ این فرشته زیبا را درست کنید.

 

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید