یک جشن تولد با تم مخصوص می تواند برای کودکان بسیار جالب باشد. امروزه اکثر والدین برای تولد بچه هایشان به دنبال تم های جدید و متنوع می کردند. در این مطلب تعدادی از تم های خاص و جالبی که کمتر استفاده شده را جمع آوری کرده ایم.

تم تولد دخترانه جدید و شیک

لیست تم های جدید و شیک برای تولد دختر

۱. جشن با تم باغ

اگر خانه ای بزرگ با یک حیاط پشتی، محوطه ی چمن دار یا باغ تراس دار دارید، این ایده می تواند به خوبی اثر کند. اگر در یک مجتمع زندگی می کنید، می توانید از باغ عمومی برای جشن تولد استفاده کنید (البته پس از صحبت کردن با مسئولین آن). با لباس های گلدار، کیک میوه ای و یک فضای بزرگ برای فعالیت ها، این جشن می تواند با شگفتی شکوفا شود.

۲. جشن با تم جنگل

فراتر از باغ، این جشن است که می تواند با استفاده از آیتم های جنگلی متفاوت، احساسی دنجی ایجاد کند. کیک هایی را انتخاب کنید که الگوی چوبی دارند و دور آن را فانوس آویزان کنید. اگر وقت عصر است، چراخ های کم نور را انتخاب کنید تا حال و هوای خوبی ایجاد کنید.

۳. جشن با تم دریا

اکثر دختران بلافاصله بعد از اولین بار دیدن آریل در “پری دریایی کوچولو” عاشق او می شوند. اگر می توانید برای دختر کوچکتان، لباس پری دریایی انتخاب کنید و با تم آبی رنگ در همه ی جشن پیش بروید. کیک هم می تواند به همین رنگ باشد.

تم تولد پسرانه جدید ۹۸

۴. جشن با تم فرشته

همه ی دختران، زیباترین فرشته برای والدینشان هستند. فرشته بودن او را با تبدیل کردن او به یک پرنسس پری دریایی در اولین روز تولدش جشن بگیرید. از لباس ها و تزئینات براق استفاده کنید تا خانه تان را به بهشت تبدیل کنید.

۵. جشن با تم هلو کیتی

این برند، در جهان بسیار مشهور شده و می توانیم ببینیم که از هر جایی، دختران از آن استفاده می کنند. برای کودکانی که در جشن بسیار شلوغ هستند، حضور هلو کیتی در هر جایی می تواند شیفته شان کند. مطمئن شوید که ماسک های هلو کیتی در همه جا هستند.

۶. جشن با تم صورتی

در حالی که رنگ صورتی برای پسران هم استفاده می شود، نرمی و ملایمتی که این رنگ به میز می آورد، آن را تبدیل به انتخاب تمی عالی برای جشن گرفتن تولد دخترتان می کند. با کیک توت فرنگی شروع کنید و تم را با رنگ های پاستیلی حفظ کنید.

تم تولد دخترانه نوجوان ساده

۷. جشن با تم کاپ کیک

رسم و رسوم را کنار بگذارید و به جای آن، با جشن کاپ کیک پیش بروید. خوردن کاپ کیک ها برای بچه ها آسان تر است و طعم ها و رنگ های مختلفی می توانید داشته باشید و حس و حالی خاص و جالب را به وجود آورید.

۸. جشن با تم رنگین کمان

آیا فرزندتان طرفدار رنگ ها است، همه ی رنگ های روشن؟ یک رنگ را انتخاب نکنید و همه رنگ ها را در جشن به کار ببرید. از رنگ لباس گرفته تا کیک، و اتاق را می توانید با روبان ها در اطراف اتاق تزئین کنید و بگذارید رنگ ها خودشان را نشان دهند.

۹. تم آلیس در سرزمین عجایب

این ممکن است برنامه ریزیش برایتان کمی خرج بردارد. اما اگر انجامش دهید، این تم تولد بسیار جدید و خاص خواهد بود و جشنی می شود که هیچ جایی نبوده است. مرموز بودن سرزمین عجایب می تواند به زیبایی در اتاق جشن نشان داده شود و زمان شادی هم که دارند را اضافه می کند.

۱۰. جشن با تم حباب

دختران مانند هر کودک دیگری از بازی کردن با حباب ها بسیار لذت می برند. این تم در صورتی به خوبی عمل می کند که اتاق بزرگ باشد تا فعالیت های بیشماری در آن جا ترتیب دهید.

لیست تم های جدید و خاص برای تولد پسر

۱. جشن با تم ساخت و ساز

پسر بچه ها دوست دارند که با کامیون و اسباب بازی های دیگری که در ساخت و ساز استفاده می شوند بازی کنند. کیکی سفارش دهید که با تم سازگاری دارد و برای گرفتن چند عکس عالی، کلاه های تولد را با کلاه های ساخت و ساز عوض کنید.

۲. جشن تولد مینیون ها

از زمانی که انیمیشن “من نفرت انگیز” پخش شد، مینیون های دوست داشتنی انیمیشن، در دنیا بسیار مشهور شدند. فرزندتان و دوستانش را با کیک مینیون و عینک های کوچک مینیونی برای همه، سورپرایز کنید.

۳. جشن با تم فضا

کلاه ایمنی فضانوردان، اتاقی تاریک با سیارات و ستاره های درخشان و ماسک های بیگانه. می توانید تصور کنید که این جشن چه قدر هیجان آور می شود؟ چراغ های نئونی و موسیقی فضایی می تواند کودکان را فورا به حال و هوایی سرگرم کننده ببرد.

تم تولد دخترانه ساده

۴. جشن خرس پو

برای کودکانی که چیز های آرام و ساکت را دوست دارند، جشن با تم پو می تواند به شما کمک کند که برای کریستوفر رابین کوچولو یک پو باشید.

۵. جشن با تم ملوان

دزد دریایی و ملوان را با هم قرار دهید تا یک جشن با تمی عالی ایجاد کنید. سعی کنید چند بطری آب و بازی هایی را مشخص کنید که شامل جنگ بین دزد دریایی و ملوان می شود و به کودک اجازه دهید کاملا لذت ببرد.

۶. جشن با تم سیرک

پسری که تولدش است می تواند رئیس سیرک شود و بقیه حیوان های سیرک. همچنین می تواند لباس کوچک بامزه دلقک را هم بپوشد. بازی هایی را برگذار کنید که به کودکان کمک کند تا با برنده شدن در فعالیت ها بتوانند خوراکی های رایگان بگیرند و بزرگسالان هم بتوانند در آن شرکت کنند.

تزیین میز تولد ساده و کم هزینه

۷. جشن “مرد” برای پسر

فرزندتان ممکن است فقط یک سالش باشد، اما در حال حاضر تقریبا در راه مرد شدن است. تمام لوازم تزئینی مردانه را در خانه کنار هم قرار دهید. بگذارید همه برای سرگرمی، ریش و سیبیل های مصنوعی بگذارند.

۸. جشن با تم لگو

شوق دیگری که امروزه کودکان دارند، بازی کردن با بلوک های لگو است. همه چیز را به معنای واقعی کلمه با تم لگو درست کنید. سبک کیک، کیسه های تزئینی، بازی های واقعی و تافی های کوچک- بگذارید همه چیز با لگو درست شود.

۹. جشن کاپ جهانی فوتبال

فرزندتان زیاد دوست دارد که به اطراف حرکت کند و به وسایل اطراف ضربه بزند؟ به این فوتبالیست جوان یک جشن شگفت آور هدیه دهید که بدون هیچ وقفه ای می تواند به یک مسابقه تبدیل شود. فقط به کودکان یک توپ و فضا دهید و آن ها را نگاه کنید. یک کیک فوتبالی هم بگیرید.

تزیین خانه برای جشن تولد۱۰. جشن تم دورامون

این کارتونی است که همه دوستش دارند و تهیه لوازم جشن این تم، کاملا آسان است. یک کیک بزرگ شبیه به صورت دورامون، همراه با ماسک و پخش موزیک دورامون، بهترین کار خواهد بود.

پیشنهاد شما چیست؟ تم های پیشنهادی خود را در کامنت به اشتراک بگذارید.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید