می گویند «هر چیز که خار آید، یک روز به کار آید»، این ضرب المثل شامل شانه های تخم مرغ هم می شود. امروز برای شما  ساخت کاردستی های گوناگون با کمک شانه ی تخم مرغ را قرار داده ایم؛ برای دیدن این کاردستی های جالب، با ما همراه باشید.

می توانید ساخت انواع جالبی از کاردستی های ساده و زیبای ساخته شده  با شانه تخم مرغ را در این مطلب ببینید. 

کافی است روی هر عکسی که پسندیدید کلیک کنید تا مراحل ساخت آن را ببینید…

کاردستی پروانه با شانه تخم مرغ

ساخت پروانه با شانه تخم مرغ یک ایده فوق العاده جذاب و دوست داشتنی برای کودکان است. این کاردستی برای کودکان با همه سنین مناسب و ساده بوده و می توانند از هر رنگی که بخواهند استفاده کنند. درست کردن این کاردستی برای فصل بهار بسیار مناسب می باشد و کودکان را سرگرم خواهد کرد.


کاردستی فرشته با شانه تخم مرغ

اگر می خواهید با وسایل بازیافتی و دور ریختنی یک فرشته دوست داشتنی بسازید حتما این کاردستی را از دست ندهید. ما در اینجا به شما آموزش می دهیم که چطور با شانه تخم مرغ این فرشته زیبا را درست کنید.


کاردستی گوزن با شانه تخم مرغ

امروز می خواهیم به شما ساخت این گوزن دوست داشتنی با شانه تخم مرغ را آموزش می دهیم. می توانید از این کاردستی برای کریسمس نیز استفاده کنید. این گوزن ها خیلی با نمک و زیبا هستند و وقتی که کامل درست شدند و رنگ آن ها خشک شد کودکان می توانند با آن ها بازی کنند.


اینم ببین، جالبه! کاردستی کوتوله های عید پاک


کاردستی زنگوله با شانه تخم مرغ

ساخت زنگوله با شانه تخم مرغ یک ایده جالب و دوست داشتنی به خصوص برای زمستان و کریسمس است. درست کردن آن بسیار ساده و سریع بوده و وقت زیادی نمی برد و در عین حال بسیار سرگرم کننده است و کودکان می توانند با آن بازی کنند.


کاردستی دانه برف با شانه تخم مرغ

این کاردستی بسیار ساده درست می شود و حتی کودکان و خردسالان نیز می توانند در انجام دادن آن به شما کمک کنند. شما برای ساختن این کاردستی تنها به شانه تخم مرغ، قیچی و دست نیاز دارید!


کاردستی بوقلمون با شانه تخم مرغ

ساخت بوقلمون با شانه تخم مرغ یک ایده جالب و دوست داشتنی است که درست کردن آن بسیار ساده بوده و وقت زیادی نمی گیرد.


کاردستی زنبور با شانه تخم مرغ

می توانید با استفاده از شانه تخم مرغ بازیافتی و دور ریختنی، این زنبور زیبا را درست کنید. ساختن این کاردستی بسیار ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد. درست کردن این زنبور بانمک برای بهار و تابستان بسیار مناسب است و کودکان را سرگرم خواهد کرد.


کاردستی بچه لاک پشت با شانه تخم مرغ

یکی از کاردستی های با نمکی که می توانید با شانه تخم مرغ انجام دهید بچه لاک پشت است. درست کردن این کاردستی برای کودکان بسیار جالب است به خصوص اگر به تازگی اطلاعاتی در مورد لاک پشت ها فهمیده باشند!


کاردستی درخت کریسمس با شانه تخم مرغ

یکی از کاردستی های خلاقانه ای که می توانید با شانه تخم مرغ انجام دهید ساختن درخت کریسمس است! درست کردن این کاردستی بسیار ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد.


کاردستی سبد با شانه تخم مرغ

می توانید به همراه کودکانتان، با استفاده از شانه تخم مرغ سبد های بانمکی درست کنید و از آن ها هر استفاده ای که می خواهید بکنید. بهتر است قبل از انجام کاردستی چند قسمت از شانه تخم مرغ جدا کنید زیرا این قسمت یک مقدار سخت است و دقت لازم دارد.


کاردستی سنجاقک با شانه تخم مرغ

یکی از کاردستی های جالبی که می توانید با شانه تخم مرغ درست کنید، سنجاقک است. برای ساخت این حیوان زیبا و دوست داشتنی به مواد خیلی خاصی نیاز ندارید.


کاردستی لاک پشت با شانه تخم مرغ

شاید کودکان بخواهند با وسایل بازیافتی یا دور ریختنی مثل شانه تخم مرغ کاردستی درست کنند که ساختن لاک پشت با آن می تواند یک ایده جالب باشد.


کاردستی کرم با شانه تخم مرغ

کرم ها حیوانات مزاحمی هستند که در میوه های فصل تابستان می توانید آن ها را ببینید. قصد داریم امروز آموزش یک کاردستی تابستانی، یعنی ساخت کرم با شانه تخم مرغ را در اختیار شما قرار دهیم. این یک کاردستی بانمک است و درست کردن آن هم برای بچه ها بسیار ساده است.


کاردستی کفشدوزک با شانه تخم مرغ

کفشدوزک یکی از حیوانات با نمکی است که می توانید با شانه تخم مرغ درست کنید. ساخت این کاردستی بسیار ساده بوده و به وسیله ی خیلی خاصی نیاز ندارید.


کاردستی خفاش با شانه تخم مرغ

یکی از حیوانات بانمکی که می توانید با شانه تخم مرغ درست کنید خفاش است. بچه ها می توانند با این خفاش بامزه بازی کنند و سرگرم شوند. حتی کودکان می توانند به بالای آن یک نخ وصل کنند و آن را آویزان کرده و اتاق خود را با آن تزیین کنند!


کاردستی جوجه با شانه تخم مرغ

ساختن جوجه با شانه تخم مرغ یک کاردستی فوق العاده جالب و دوست داشتنی برای کودکان است. می توانید برای واقعی تر نشان دادن این کاردستی شانه تخم مرغ را به رنگ سفید کنید تا شکل تخم مرغ واقعی شود.


کاردستی قورباغه با شانه تخم مرغ

یکی از کاردستی های جالب و بامزه ای که می توانید با شانه تخم مرغ درست کنید ، قورباغه است. ساخت این قورباغه شاهزاده بسیار ساده بوده و به مواد خیلی خاصی نیاز ندارید.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید