طاووس‌ها موجوداتی باشکوه و جذاب هستند که تماشای پرهای آبی، سبز، بنفش و طلایی آن‌ها شما را به‌وجد می‌آورد! بنابراین ساخت کاردستی طاووس احتمالا هم برای شما و هم فرزندتان جذاب خواهد بود. به خصوص اگر از وسایل به درد نخور و دور ریختنی این پرنده ی زیبا را بسازید…
در این مطلب ۱۲ مدل ساخت طاووس با وسایل دور ریختنی را آموزش خواهیم داد.

می توانید انواع جالبی از کاردستی های ساده و زیبا به شکل طاووس را در این مطلب یاد بگیرید.

کافی است روی هر عکسی که پسندیدید کلیک کنید تا مراحل ساخت آن را ببینید…

۱- ساخت طاووس با ظرف یک بار مصرف

آموزش ساخت طاووس با ظرف یک بار مصرف

ساخت طاووس با ظرف یک بار مصرف ، یک ایده ی جالب برای بچه ها است. درست کردن این کاردستی بسیار ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی برد. کودکان در این کاردستی می توانند با استفاده از رنگ و انگشت، طرح هایی ایجاد کنند که این کار برای آن ها بسیار هیجان انگیز خواهد بود.


۲- ساخت طاووس با فیلتر قهوه

آموزش ساخت طاووس با فیلتر قهوه

اگر شما قهوه خور باشید و یا دستگاه قهوه جوش در منزلتان داشته باشید تمامی مواد لازم برای این کاردستی را خواهید داشت. اما اگر فیلتر قهوه نداشتید می توانید به جای فیلتر قهوه از دستمال کاغذی نیز استفاده کنید.


۳- ساخت طاووس با میوه کاج

ساخت کاردستی طاووس

آموزش ساخت طاووس با میوه کاج

ساخت طاووس با میوه درخت کاج یک ایده فوق العاده جالب و سرگرم کننده برای کودکان است که درست کردن آن وقت زیادی از شما نمی گیرد. درست کردن این کاردستی برای تمامی فصول سال مناسب است به خصوص زمانی که کودکان در مورد پرندگان بیشتر یاد می گیرند و یا از باغ وحش دیدن می کنند.


۴- ساخت طاووس با پر و پیپ پاک کن

کاردستی طاووس با نمد

آموزش ساخت طاووس با پر و پیپ پاک کن

ساخت طاووس با پر و پیپ پاک کن بسیار ساده و در عین حال جالب و سرگرم کننده است. این کاردستی بسیار ساده بوده و درست کردن آن وقت زیادی از شما نمی گیرد.


۵- ساخت طاووس با بشقاب یک بار مصرف

آموزش ساخت طاووس با بشقاب یک بار مصرف

ساخت طاووس با بشقاب یک بار مصرف ،یک ایده جالب و سرگرم کننده برای بچه ها به خصوص برای کودکان حدود ۵ سال است. اگر کودکان به باغ وحش بروند، احتمال دارد که جذب زیبایی طاووس شده و بخواهند که کاردستی آن را درست کنند. پس حتما این فرصت را از دست ندهید و با ما همراه باشید.


۶- ساخت طاووس با بشقاب

آموزش ساخت طاووس با بشقاب

ساخت طاووس با بشقاب های یک بار مصرف یک ایده جالب و سرگرم کننده به خصوص برای کودکان است. درست کردن این کاردستی ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد


۷- ساخت طاووس با بشقاب یک بار مصرف و کاموا

کاردستی طاووس با فوم

آموزش ساخت طاووس با بشقاب یک بار مصرف و کاموا

ساخت طاووس با بشقاب یک بار مصرف و کاموا ، یک ایده جالب و سرگرم کننده برای بچه ها است به خصوص اگر کودکان به تازگی در مورد پرندگان مطالب جدیدی یاد گرفته باشند و یا از باغ وحش بازدید کرده باشند.


۸- ساخت طاووس با چوب بستنی و پر

آموزش ساخت طاووس با چوب بستنی و پر

ساخت طاووس با چوب بستنی و پر ، یک ایده ی جالب و هیجان انگیز برای همه ی سنین به خصوص کودکان است. آن ها می توانند با این طاووس های بانمک بازی کنند و مدت زیادی سرگرم شوند.


۹- ساخت طاووس با اثر انگشت

کاردستی طاووس با دست

آموزش ساخت طاووس با اثر انگشت

فصل بهار یک فرصت مناسب برای کاردستی پرندگان است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم از میان پرندگان طاووس را انتخاب کنیم و کاردستی جالبی از این پرنده ی زیبا را به شما آموزش دهیم. ساخت طاووس با اثر انگشت یک کاردستی جالب و فوق العاده هیجان انگیز برای کودکان است. درست کردن این کاردستی بسیار ساده بوده و وقت زیادی از شما نمی گیرد.۱۰- ساخت طاووس با کاغذ

آموزش ساخت طاووس اوریگامی

آموزش ساخت طاووس کاغذی

ساخت طاووس کاغذی یک ایده جالب و سرگرم کننده برای کودکان است. این طاووس به شکل عروسک بوده و بچه ها می توانند با آن بازی کنند و یا حتی نمایش اجرا کنند.


۱۱- ساخت طاووس با سی دی

کاردستی طاووس با سی دی

آموزش ساخت طاووس با سی دی

ساخت طاووس با سی دی یک ایده ی جالب و هیجان انگیز برای کودکان است. پس اگر شما هم در منزلتان سی دی دارید که به درد نمی خورد، حتما این فرصت را از دست ندهید.


۱۲- ساخت طاووس با مقوا

آموزش ساخت طاووس با کاغذ رنگی

آموزش ساخت طاووس با مقوا

ساخت این طاووس زیبا با مقوا بسیار ساده و در عین حال سرگرم کننده است. درست کردن این کاردستی وقت زیادی از شما نمی گیرد و برای کودکان بسیار جذاب است.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید