ممکن است بسیاری اوقات که شما در حال فرستادن اجباری فرزندتان به مدرسه هستید و مجبورید او را به زور یا با کلی خواهش و تمنا و یا وعده دادن به مدرسه بفرستید ، تعداد زیادی از هم سن و سال های فرزندتان را ببینید که با اشتیاق به مدرسه می روند و هر روز هم موفق تر از دیروز هستند.

با خودتان فکر می کنید چه چیزی انگیزه موفقیت را در این فرزندان موفق بر می انگیزند ؟ آیا والدینی که فرزندان موفقی دارند سحر و جادو می کنند ؟

 

با سایت سرسره همراه باشید ، تا مقاله ای را در زمینه این که ، چه چیزی انگیزه موفقیت را در فرزند شما برمی انگیزد به شما ارائه دهیم :

راه کارهای طلایی ، که باعث موفقیت فرزندانتان می شود در واقع جادو می کنند و این راه کارها آن قدر تاثیر گذار هستند ، که باید به شما بگوییم با به کار گیری این راه کارها شما فرزندتان را در واقع جادو می کنید و با به کارگیری این راه کارهای جادویی باعث موفقیت فرزند خود می شوید.

اول از همه این که ، باید یک پشتیبان تحصیلی برای فرزند خود باشید. یعنی از درون منزل او را کنترل کنید و مانند مشاوران و پشتیبان های تحصیلی آموزشگاه ها ، شما یک پشتیبان تحصیلی خانگی باشید و نقاط ضعف او را در زمینه تحصیل تشخیص دهید و شروع به پشتیبانی او از منزل کنید. تمام راه کارهای پشتیبان ها را بنویسید و برای فرزندتان عملی کنید. مثلا اگر پشتیبان او هر روز با منزل شما تماس می گیرد و میزان درس خواندن و مطالعه او را سوال می کند ، شما می توانید هر چند ساعت یک بار به فرزند خود سر بزنید و در مورد میزان مطالعه او سوال کنید.

دوم این که ، شما سعی کنید مدرسه و درس را به چیزهای جالب و دوست داشتنی تشبیه کنید تا فرزندتان به درس خواندن ، کلاس و مدرسه علاقه مند شود. همین علاقه مند شدن باعث ایجاد انگیزه ای برای موفقیت خواهد شد. و حتما ورزش را با مطالعه مخلوط کنید و به فرزند خود بگویید باید تلاش کند که یک ورزشکار باهوش و تحصیل کرده باشد. ورزش می تواند باعث تقویت روحیه ، تقویت حافظه و ایجاد انگیزه برای موفقیت بود.

سوم این که ، حتما برای پیشرفت ها و موفقیت های فرزندتان پاداشی در نظر بگیرید. این کار باعث می شود دستاوردهای فرزندتان به رسمیت شناخته شده و انگیزه ای برای تلاش ها و موفقیت های بعدی باشد.

چهارم این که ، باید از فرزند خود بخواهید ستاره تحصیل در مدرسه باشد. تلاش کنید که رقابت با افراد موفق را در مدرسه شروع کند. اما حتما به او گوش زد کنید که رقابت باید سالم باشد. همین رقابت های سالم است که می تواند باعث ایجاد روابط سالم و ایجاد انگیزه به سوی موفقیت و در نتیجه کسب موفقیت شود.