با نزدیک شدن به بهمن ماه و حال و هوای دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران همه مدارس و مهد کودک ها به دنبال برنامه و سرگرمی های جالب برای جشن انقلاب و مراسم های دهه فجر هستند. در مطلب برنامه های پیشنهادی دهه فجر در مدارس و مهد کودک ها جدیدترین و جالب ترین ایده ها برای برگزاری مراسمات دهه فجر را مورد به مورد مطرح کرده ایم.

یکی از سرگرمی های جالب و جذاب برای کودکان، نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع ۲۲ بهمن ، دهه فجر و انقلاب ایران است که سعی دارند آن را به بهترین شکل ممکن بکشند. مطمئنا همه ما تجربه کشیدن اینگونه نقاشی ها را داریم و اغلب والدین عزیز و مربیان گرامی سعی دارند کودکان را در کشیدن اینگونه نقاشی ها کمک کنند و آنها را با ایده های جدید در این زمینه آشنا سازند.

بر همین اساس و در جهت ایده دادن به کودکان و بزرگتر ها در این مطلب مجموعه ای از طرح های رنگ آمیزی با موضوع دهه فجر و بیست و دو بهمن را گرداوری نموده ایم که در ادامه ملاحظه می فرمایید.

می توانید این طرح ها را پرینت بگیرید و از بچه ها بخواهید آنها را به سلیقه ی خودشان رنگ آمیزی کنند. در همین حین برای آنها داستان هر نقاشی و خلاصه ای از اتفاقات انقلاب اسلامی را تعریف کنید تا با تاریخ و وقایع گذشته کشورشان از کودکی آشنا شوند.

مجموعه ای از نقاشی بچه ها با موضوع بیست و دو بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را می توانید در مطلب ایده های نقاشی دهه فجر برای کودکان ببینید و از بچه ها بخواهید با دیدن آنها ایده بگیرند و با خلاقیت خودشان نقاشی ای با این مضمون طراحی کنند.

بیشتر بخوانید: ساخت کارت پستال گل لاله

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید