درباره کتاب داستان‌ های ساعت هشت: هوا تاریک بود. این بود که بیلی چراغ‌ قوه را برداشت و به مغازه رفت. او در مغازه خالی را باز کرد و داخل رفت. مغازه کثیف بود و بوی بدی می‌ داد. بیلی پله‌ های زیرزمین را پیدا کرد و پایین رفت. زیرزمین پر از تار عنکبوت بود اما چاره‌ ای نبود او باید تیله ویلفرد را پیدا می‌ کرد. بیلی نور چراغ قوه را به اطراف تاباند و بالاخره تیله آبی را در گوشه زیرزمین پیدا کرد بعد آن را برداشت و در جیبش گذاشت و از پله‌ ها بالا آمد. چیزی نگذشت که بیلی از مغازه بیرون آمد. کلید را به آقای وایت داد و با تیله در جیبش به طرف خانه ویلفرد دوید.

مشخصات کتاب داستان‌ های ساعت هشت

معرفی کتاب داستان‌ های ساعت هشت
معرفی کتاب داستان‌ های ساعت هشت

نویسنده: انید بلیتون

ترجمه: سحرالسادات رخصت‌ پناه

انتشارات: قدیانی

گروه سنی: ۱۰ تا ۱۲ سال

۱۶۰ صفحه

قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان

  این کتاب‌ شامل داستان‌ های کوتاهی هستند که نکات اخلاقی-اجتماعی را یادآوری می‌ کند. مثلا نخستین داستان کتاب «داستان‌ های ساعت هشت» با عنوان «یک کار خوب»، درباره کمک به دیگران است و اینکه وقتی کسی به شما کمک کرد، شما هم سعی کنید به دیگران کمک کنید.

عناوین دیگر داستان‌ های این کتاب عبارتند از «پسری که زیاد می‌ شنید، پلیس چوبی، مهمانی عصرانه تیک تاک، الاغ فراری، مهمانی غافلگیرکننده، عروسک جادویی، وقتی اسباب‌ بازی‌ ها زنده می‌ شوند، آدم کوچولویی که شکلک در می‌ آورد، همه راه تا شهر اسباب‌ بازی‌ ها و مترسک پیر بیچاره».

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

[irp posts=”17707″ name=”معرفی کتاب دایناسور عینکی”]