در ایام نوروز ۴ هزار کودک و نوجوان دختر در رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه (س) پذیرش شده و در برنامه‌ های حرم حضرت معصومه (س) شرکت کردند.

۴ هزار کودک و نوجوان در برنامه‌ های حرم حضرت معصومه(س) شرکت کردند
رواق کودک و نوجوان آستان حضرت معصومه سلام الله علیها در راستای خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی فعالیت فرهنگی خود را از آخرین روزهای اسفندماه آغاز کرد و تا پایان تعطیلات نوروزی به کودکان و نوجوانان خدمت رسانی داشت.

در ایام تعطیلات نوروز رواق کودک روازنه ۱۰۰تا ۱۵۰ کودک دختر را پذیرش کرده است و همچنین روزانه ۳۰ تا ۶۰ نوجوان در این رواق مورد پذیرش قرار گرفته‌اند که در مجموع حدود ۴ هزار کودک و نوجوان دختر در رواق کودک و نوجوان در ایام تعطیلات نوروزی پذیرش شده‌اند.

اضافه بر این رواق خردسال نیز در این مدت روزانه ۳۰ تا ۴۰ کودک را پذیرش کرده است که در مجموع بیش از ۷۶۰ خردسال در مدت تعطیلات نوروزی پذیرش شده‌اند.

در ایام تعطیلات نوروز بیش از ۳ هزار پیام تبریک سال نو با طرح‌های کودکانه و کاردستی که از سوی خادمان آستان حضرت معصومه(س) طراحی و ساخته شده بود در میان خردسالان در هنگام نماز توزیع شد.

همچنین در این ایام بروشورهایی با محتوای اخلاق، فرهنگ اجتماعی و احکام با عنوان «زیر گنبد طلا» در میان کودکان و نوجوان توزیع شد که مورد استقبال قرار گرفت.

رواق کودک و نوجوان پس از تعطیلات نوروزی صبح‌ها از ساعت ۱۰ و عصرها از ۱۶ پذیرای کودکان و نوجوانان است و رواق خردسال نیز در هنگام نماز ظهر و عصر عهده دار نگهداری از خردسالان است تا مادرانشان با خاطری آسوده در نمازهای جماعت شرکت کنند.