نویسنده کتاب‌ های کودک و نوجوان
نویسنده کتاب‌ های کودک و نوجوان

نخستین نشست دورهمی با نویسنده کتاب‌ های کودک و نوجوان با حضور تهمینه میرهاشمیان نویسنده، مترجم و تصویرگر در کتابخانه تخصصی هفت چنار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کودک و نوجوان ، در این برنامه که شامگاه چهارشنبه دوازدهم دی ماه درکتابخانه هفت چنار (یکی از محله های قدیمی تهران) برگزار شد؛ تهمینه میرهاشمیان نویسنده، مترجم و تصویرگرکتاب های کودک و نوجوان درکنار شماری از کودکان حضور داشت و ضمن معرفی خود برای این عزیزان قصه گویی کرد.

بنابرگفته ی منیژه یوسفی رییس کتابخانه هفت چنار؛ قرار است این برنامه با مشارکت سازمان نوسازی شهرداری منطقه ۱۰ به صورت ماهانه و درقالب سلسله نشست های دورهمی به معرفی یک نویسنده حوزه کتاب کودک و نوجوان اختصاص یابد.

گفتنی است؛ تهمینه میرهاشمیان متولد ۱۳۴۵ تهران، فارغ‌التحصیل رشته‌ی زیست‌شناسی است. او فعالیت درحوزه ی نوشتن را ازسال ۱۳۷۵ با تالیف و ترجمه کتاب‌های آموزشی برای کودکان شروع کرد و از سال ۱۳۸۰ به صورت تخصصی وارد حیطه ی ادبیات شد.

کتاب های “غریبه” انتشارات قو،”موجودات وحشتناک” انتشارات سروش، “من باکتری هستم””کشف بدن انسان”و”ساعتی با قارچ ها” نشرسازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش از آثار تالیفی وی هستند.

کتابخانه کودک و نوجوان” هفت چنار” از مراکز مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۰ فعالیت خود را ازسال ۱۳۸۶ در ساختمانی به مساحت تقریبی ۱۰۵ متر مربع، در بخش های کتاب های مرجع و ‌نشریات با سالن مطالعه ای به گنجایش۴۰ نفر شروع کرده است.این کتابخانه تخصصی با قابلیت ۷۰۰۰ جلدکتاب کودک و ۵۰۰ عضو فعال همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۸ پذیرای عموم شهروندان است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی: نشانی: خیابان قزوین، میدان بریانک، خیابان شهید دعوتی، خیابان حسام الدین،کوچه محققی، بوستان ناظمی مراجعه نمایند.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید