«فرداروز» نام پویشی ‌است که برگزارکنندگان نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوانان کاشان برای مشارکت رسانه‌ های جمعی و افراد تأثیرگذار حوزه عمومی در حمایت از ترویج و گسترش کتاب و کتابخوانی کودکان و نوجوانان ایران راه اندازی کرده‌ اند.

پویش رسانه‌ ها برای حمایت از ترویج کتابخوانی کودکان
پویش رسانه‌ ها برای حمایت از ترویج کتابخوانی کودکان

داوطلبان پیوستن به پویش فرداروز می‌ پذیرند که:

۱. در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۶ آذرماه همزمان با ایام برگزاری نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوانان کاشان به صورت روزانه اخبار را به شکل تحلیلی، خبری، گزارش، تصویری و غیره با موضوع جشنواره منتشر کنند (صرفاً پوشش رویدادهای جشنواره ملاک عمل نیست)
۲. یک رسانه یا سه شخص حقیقی و پرمخاطب را به پویش دعوت و اضافه کنند.

ایستگاه رسانه جشنواره کتاب کودک و نوجوان در ایام برگزاری آماده است تا به صورت شبانه‌ روزی و رایگان و بنابر سیاست‌ های رسانه‌ درخواست‌ کننده محتوای مطلوب را تولید و به صورت اختصاصی برای انتشار در رسانه مورد نظر ارسال کند.

برای پیوستن به این پویش می‌ توانید از روش‌ های زیر اعلام آمادگی کنید:
۱. انتشار فراخوان در رسانه یا صفحه شخصی و تگ کردن صفحه مجازی جشنواره
۲.انتشار یک پست با موضوع کودک و کتاب با #فرداروز
۳. تماس با دبیرخانه جشنواره

https://instagram.com/kashan_children?utm_source=ig_profil

@KCBFestival

نخستین جشنواره بین‌ المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان، در سال انتخاب کاشان به‌ عنوان پایتخت کتاب کشور، از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ با موضوع آب برگزار می‌ شود. محورهای این جشنواره آب و محیط زیست؛ فرهنگ استفاده درست از آب، آینده بدون آب، آب و فرهنگ مردم؛ باورها، آیین‌ ها، پیشه‌ ها و مهارت‌ های بومی است.

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید