مجموعه چهار جلدی رمان «دنیای دیوانه» اثر دیوید لابر با ترجمه امیرحسین میرزائیان از سوی بخش کودک و نوجوان موسسه نشر و تحقیقات ذکر برای نوجوانان منتشر شد.

مجموعه چهار جلدی رمان دنیای دیوانه
مجموعه چهار جلدی رمان دنیای دیوانه

 «عجیب و غریب»: همه چیز در دنیای دیوانه عجیب و غریب است! اِد یک پسر معمولی است، اما وقتی یک سکه عجیب را پیدا می‌ کند، همه چیز در زندگیش عجیب می‌ شود. داستان‌ هایی که برای خواهرش می‌ خواند جان می‌ گیرند، برادرش باد می‌ شود و به یک قایق بادی تبدیل می‌شود و بستنی قیفی‌اش به موشک تبدیل می‌شود و در آسمان پرواز می‌کند! او چطور می‌تواند جلو این اتفاق عجیب را بگیرد؟ اصلا آیا عجیب و غریب بودن خوب است یا بد؟

«شکلات و گرما» : همه چیز در دنیای دیوانه عجیب و غریب است! اِد باید شکلات بفروشد تا بتواند پول کافی برای عضو شدن در تیم فوتبال مدرسه شان را به دست‌ آورد. اما ناگهان دوستش توانایی دویدن با سرعت فرابشری را پیدا می‌ کند و برادرش هم قدرت کنترل آب و هوا را به دست می‌ آورد! در گیر و دار این ماجرای داغ، شکلات‌ های اد آب می‌ شود. او چگونه می‌ تواند خودش را از این مخمصه چسبناک نجات دهد؟

«دردسر دایناسور»: همه چیز در دنیای دیوانه عجیب و غریب است! اِد نمی‌ تواند برای دیدن دایناسورهای رباتی نمایشگاه دایناسور شهرشان صبر کند. اما بعد از این‌ که به نمایشگاه می‌ رود، یک دایناسور واقعی زنده تا خانه به دنبالش راه می‌ افتد! بعد سر و کله صدها گربه هم پیدا می‌ شود! اد چگونه می‌ تواند از قدرت سکه جادویی‌ اش برای مرتب کردن اوضاع استفاده کند؟

«وحشت در تئاتر» : همه چیز در دنیای دیوانه عجیب و غریب است! دنیای دیوانه قرار است از همیشه دیوانه تر شود. اِد در مسابقه نمایشنامه‌ نویسی شرکت می‌ کند و برنده هم می‌ شود، اما باید نمایشش را زیر نور ماه آبی،‌ که قدرت سکه جادویی را چند برابر می‌ کند، اجرا کند. آیا اد و دوستانش این‌ بار هم موفق می‌ شوند از عهده عجایب دنیای دیوانه برآیند؟

[irp posts=”10659″ name=”معرفی کتاب شور جهانی”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید