درباره کتاب آرزوی سوم: یک کتاب دخترپسند است. اگر دختر ششم ابتدایی به بالای کتاب‌ خوان دارید این کتاب را به او معرفی کنید! دختری که حوصله کتاب خواندن داشته باشد. چون دارید رمانی ۱۵۴ صفحه‌ ای به او معرفی می‌ کنید. رمانی که البته خوش‌ خوان است و نثر یک دستی دارد.

دختری که میان جهان فانتزی داستانی و رئال، داستان‌ هایی با مایه‌ های رئال بیشتر را انتخاب می کند، چرا که آرزوی سوم هم اگر چه کتابی درباره دنیایی آرزوهای دخترانه است، اما در نهایت به مخاطب می‌ گوید که آرزوهای دست یافتنی‌ تر آن‌ هایی هستند که منطقی‌ تر یا واقعی‌ تر به نظر می‌ رسند.

اگر شما جهان داستان‌های مصطفی خرامان را بشناسید، در این کتاب احساس خواهید کرد که او سعی کرده دست به تجربه تازه‌ای بزند. سه خواهر که در خانه تنها هستند و یک بازی آرزوها راه می اندازند بلافاصله به شما این احساس را می‌ دهد که نویسنده دلش خواسته از چارچوب روابط منطقی دنیا بیرون برود و در خانه را به روی اتفاقات عجیب باز کند!

حالا این که این اتفاقات عجیب تا کجا حق داشته اند که به درون کتاب بیایند و در شخصیت این سه دختر و نگاه‌شان به آینده اثر گذار باشند، چیزی است که فقط دختر ششم ابتدایی به بالای شما که کتاب را خواهد خواند، خواهد فهمید!

مشخصات کتاب آرزوی سوم

معرفی کتاب آرزوی سوم
معرفی کتاب آرزوی سوم

 

نویسنده: مصطفی خرامان

ناشر: کانون پرورش فکری کودک و نوجوان

گروه سنی: ۱۳ سال به بالا

۱۵۴ صفحه

سال نشر: ۱۳۹۳

 

به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید