امروز سه راه بامزه و هیجانی برای نقاشی کشیدن بچه ها در اختیار شما می گذاریم تا به کمک آن با نوپایتان نقاشی کنید. اکثر نوپایان شلخته اند و به کثیف کاری علاقه دارند. این فعالیت ها برای آن ها عالی است. چرا که در آن از خلاقیت خود استفاده کرده و کمی کثیف کاری می کنند. اما به راحتی می توان بعد از بازی همه جا را تمیز کرد.

۳ پیشنهاد جذاب برای نقاشی کشیدن بچه ها
۳ پیشنهاد جذاب برای نقاشی کشیدن بچه ها

[irp posts=”10563″ name=”نقاشی روی فویل ؛ با بچه ها یک اثر هنری بسازید”]

یک راه که بدون کثیف کاری می توان بازی کرد، ریختن رنگ درون یک کیسه پلاستیک زیپ دار است. کیسه ی حاوی رنگ را با چسب به پنجره بچسبانید تا کودکتان بتواند به راحتی با آن بازی کند.

۳ پیشنهاد جذاب برای نقاشی کشیدن بچه ها
۳ پیشنهاد جذاب برای نقاشی کشیدن بچه ها

راه بعدی استفاده از رنگ انگشتی است. می توانید با کمک آن ها حسابی خوش بگذرانید. چند چسب نواری را به صورت راه راه روی ورق کاغذی بچسبانید، یا حتی کمی خلاقیت به خرج دهید و آن ها را در جهت های مختلف روی کاغذ بچسبانید.

بعد به نوپایتان اجازه دهید با انگشت هایش تمام صفحه را رنگ کند. بگذارید رنگ خشک شود و سپس چسب ها را بکنید. بهتر است طول چسب هایتان آنقدر بلند باشد که از دو طرف به دستمال پارچه ای ای که زیرش انداختید بچسبد تا به دور کاغذ نرود.

شما می توانید خودتان این نوع رنگ ها را درست کنید یا آن ها را از لوازم التحریری بخرید.

در عکس پایین کار نهایی را می بینید. بهتر است از چسب های قوی استفاده نکنید تا هنگام کندن چسب، کاغذ به همراه آن کنده نشود.

راه بعدی استفاده از ماژیک های رنگی است. استفاده از آن ها سخت نیست و کثیف کاری زیادی هم ایجاد نمی کنند.
فرزندتان می تواند با کشیدن خط یا نقطه های رنگی خودش را سرگرم کند.

۳ پیشنهاد جذاب برای نقاشی کشیدن بچه ها
۳ پیشنهاد جذاب برای نقاشی کشیدن بچه ها

این هم سه راه آسان برای نقاشی با فرزند نوپایتان! اگر یک دستمال پارچه ای یا یک ملافه زیر دست فرزندتان بیاندازید، جمع کردن و تمیز کاری بعد از بازی بسیار راحت خواهد بود. تنها پارچه ها را جمع کرده و دست فرزندتان را می شویید. شاید سخت ترین کار این فرآیند، عکس گرفتن از فرزند عزیزتان در حین رنگ بازی باشد.

[irp posts=”10030″ name=”چسباندن اسباب بازی ؛ یک بازی عملی فکری برای کودکان زیر ۴ سال”]

پاسخ دهید

نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید