سایت کتابک، فهرست کتاب شهریورماه ۱۳۹۶ را با موضوع کتاب هایی برای خواب کودکان منتشر کرد.

خواب یکی از ضروری‌ترین نیازهای انسان است که اهمیت آن خصوصا در دوران کودکی و رشد بسیار مهم است. زمان خواب می‌تواند برای کودک اوقات شیرینی باشد و از طرفی هم ممکن است جدایی از اعضای خانواده، هراس و نگرانی زیادی را برای او به همراه داشته باشد. یکی از نگرانی های پدران و مادران مشکلات خواب فرزندشان و مقاومت آنان در برابر خوابیدن و ترس و هراس ناشی از زمان خواب است.

فهرست کتاب هایی برای خواب کودکان
فهرست کتاب هایی برای خواب کودکان

بنابراین سایت کتابک فهرست کتاب ماه شهریور ۱۳۹۶ خود را به کتاب هایی برای خواب کودکان اختصاص داده است تا به پدران و مادران در رفع این نگرانی یاری رساند. محتوای کتاب‌های پیشنهادی این فهرست در پیوند با زمان خواب و تشویق کودکان به خوابیدن در زمان مناسب و لذت بردن از آن است.

هنگام خواب کودک، این کتاب‌ها را برای او بخوانید؛ حتی اگر کودک شما با زمان خوابیدن مشکلی نداشته باشد. خواندن دونفره یک داستان هنگام خواب، فرصتی ‌است برای شما و فرزندتان که آرامش پیدا کنید و از لحظه‌های باهم بودن لذت ببرید. بیش‌تر کودکان دوست دارند هنگام خواب شما را در آغوش بگیرند و صدایتان را بشنوند. با خواندن کتاب‌های این فهرست برای کودک خود، استرس ناشی از زمان خواب را در او کاهش دهید و ذهن او را برای داشتن خواب آرام آماده سازید و همچنین زمانی را پیش از خواب به خواندن کتاب و گفت‌وگو درباره آن اختصاص دهید.

شب بخیر خرگوش کوچولو (خرید از سایت کتاب هدهد)
خوش بخوابی خرس کوچولو (خرید از سایت کتاب هدهد)
خوابت نمی‌ برد خرس کوچولو (خرید از سایت کتاب هدهد)
من می‌ توانم تنها بخوابم (خرید از سایت کتاب هدهد)
خرگوشی که نمی‌ خواست بخوابد (خرید از سایت کتاب هدهد)
خرس‌ های توی رختخواب و شب طوفانی ترسناک (خرید از سایت کتاب هدهد)
هیس لالا کرده نی‌ نی‌ جون (خرید از سایت کتاب هدهد)
وقت خواب خرس (خرید از سایت کتاب هدهد)

  به دنبال کتاب مناسب برای گروه سنی متناسب کودکتان هستید؟ بخش معرفی کتاب سایت سرسره را دنبال کنید…