به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت الاسلام و المسلمین حسن ناصری پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به طرح جمع آوری اسباب بازی های اهدایی شهروندان با عنوان «اسباب مهربانی» در کتابخانه ها و مهدهای کودک این سازمان گفت:  هدف از این اقدام تأمین بخشی از نیاز کودکان مناطق محروم است.

وی با اشاره به اهمیت طرح های مشارکتی مخاطب محور و مردمی در برنامه های فرهنگی این سازمان تصریح کرد: با توجه به رویکردهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای نهادینه کردن فرهنگ انفاق و مهربانی، این طرح در آستانه هفته ملی کودک تا پایان هفته کتاب به اجرا گذاشته می شود.

هدیه به کودکان مناطق محروم ، اسباب مهربانی
هدیه به کودکان مناطق محروم ، اسباب مهربانی

ناصری پور افزود:  طرح جمع آوری و اهدای اسباب بازی از ۱۷ مهر آغاز تا ۲۴ آبان ماه ادامه خواهد داشت و شهروندان تهرانی که علاقه مند به مشارکت در این طرح باشند می توانند با مراجعه به نزدیکترین مراکز تعیین شده سازمان فرهنگی هنری اسباب بازی های اهدایی خود را تحویل دهند.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیش از ۱۰۵ کتابخانه و ۷۶ مهدکودک را در سطح شهر راهبری و مدیریت می کند. علاقه مندان به شرکت در طرح اسباب مهربانی، هدیه به کودکان مناطق محروم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۱۸۳۷ تماس گرفته و یا به نشانی اینترنتی کتابخانه های منتخب www.tlib.ir مراجعه کنند.

زمان: ۱۷ مهر الی ۲۴ آبان

مکان: کتابخانه ها و مهدهای کودک

شماره تماس: ۱۸۳۷

نشانی الکترونیکی: tlib

[irp posts=”2045″ name=”سن طلایی آموزش قانون به کودک”]