هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر کودک نوزاد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش می یابد.

این نمایشگاه نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان است که در آن هر چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی تا انواع کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

در این نمایشگاه جدیدترین کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان، اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده،مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک،کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد‌، نشریات، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک و انواع اسباب بازی ها ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه، مهمترین اهداف برگزاری” هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک” است.

در هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر کودک نوزاد که در سالن های(۷- سری ۲۵ و ۲۷) نمایشگاه بین المللی تهران برپا می‌شود، در کنار شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگی هایی از کشورهای (کره جنوبی، بلغارستان، هلند، آلمان، ترکیه، چین و انگلستان) حضور دارند.

رئیس ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک گفت: امروزه نوزادان و کودکان سرمایه‌های معنوی، معماران سازندگی، مولدان مایحتاج زندگی و آموزندگان دانش و پژوهش آینده جامعه و کشور هستند و لذا مراقبت در تربیت، سلامت، رشد و تکامل فکری، ایمنی آنها امری ضروری و حیاتی است.

محتشم امیری اضافه کرد: یکی از فرصت های بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانایی‌ها و قابلیت‌های واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی، حضور در نمایشگاه‌ها است و حضور در نمایشگاه باعث می‌شود تا توانمندی بنگاه‌های مختلف به معرض نمایش گذاشته شده و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.

در این نمایشگاه همچنین گروه های مردم نهاد( (NGOو سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.

برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادگان، معاینه جسمی، بینایی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان؛ از دیگر برنامه های هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک خواهد بود.

هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر کودک نوزاد تا ۲۵ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک آغاز به کار کرد
هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک آغاز به کار کرد

نمایش ها و رویدادهای کودکانه این ماه را با این لینک دنبال کنید…

[irp posts=”21515″ name=”نمایش آدم برفی در خانه نمایش مهرگان”]