سی‌ و ششمین شماره ماهنامه قلک (تیرماه ۹۶) ویژه ۳ تا ۷ ساله‌ ها منتشر شد.

شماره سی‌ و ششم ماهنامه قلک منتشر شد
شماره سی‌ و ششم ماهنامه قلک منتشر شد

در این شماره مطالب زیر به چشم می‌خورد:
– خدا جونم: این شعر که در صفحه اول ماهنامه چاپ شده است، گفت‌وگوی یک بچه نهنگ با خداست که از آلودگی دریا ناراحت است.
– بچین و بچش: در این شماره بشقاب‌های خوراکی با تزئین‌های جذاب برای تابستان کودکان آموزش داده شده است. شماره سی‌ و ششم ماهنامه قلک منتشر شد
– آی قصه‌ قصه ‌قصه: در این صفحه در قالب یک قصه به کودکان کاشت گیاه و هدیه دادن آن آموزش داده شده است.
– قصه‌های من و بچه‌هام: کمیک‌استریپ من و بچه‌هام، ماجراهای یک پدر با پسر و دخترش را به زبان طنز بیان می‌کند. در این کمیک‌استریپ می‌خوانید که پدر قصد دارد برای بچه‌ها نیمرو درست کند اما در تأمین الزامات درست کردن نیمرو دچار چالش می‌شوند.
– بیا بازی: در هر شماره از ماهنامه قلک برای کودکان بازی‌هایی برای جهت افزایش دقت و خلاقیت آن‌ها طراحی شده می‌شود. در این شماره نیز چند بازی و سرگرمی در این حوزه برای کودکان به چاپ رسیده است.
– گلک: هدف اصلی این صفحه، آشنایی کودکان با گیان و نحوه نگهداری از آن‌هاست. بستنی قیفی، معرفی کتاب، ببین و بگو و بخند و…

از دیگر مطالب این شماره ماهنامه قلک است. طرح روی جلد این شماره را مهناز سلیمان‌ نژاد تصویرگری کرده است. نویسندگان و شاعران این شماره قلک عبارتند از: مریم هاشم‌ پور، زهرا شاهی، مریم زرنشان، طیبه شامانی، شهرام شفیعی و زهرا موسوی.

تصویرگران و عکاسان این شماره عبارتند از: طاهره شمسی، شهرام شیرزادی، ویدا کریمی، الهه بهین، سام سلماسی، عسل حاذقی و آرتمیس آزاد.

ماهنامه قلک اولین نشریه‌ای است که با هدف بهبود سبک زندگی اقتصادی و آموزش مفاهیم این حوزه به خردسالان ۳ تا ۷ سال منتشر می‌شود. امیر لعلی مدیرمسئول این نشریه است، الهام تقی‌پور مدیر داخلی، زهرا موسوی کارشناس شعر آن و معصومه یزدانی کارشناس داستان. کودکان می‌توانند از طریق نرم‌افزار واقعیت افزوده layar، فایل صوتی اشعار و قصه‌های قلک را به صورت رایگان تا پایان تیر‌ماه بشنوند. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۹۰۴۶۱۶ تماس بگیرند.

[irp posts=”2962″ name=”دوازدهمین شماره ماهنامه داروگ منتشر شد”]