مهلت ارسال مقاله‌ به بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا ۱۰ شهریور تمدید شد.

بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی کانون در حالی برگزار خواهد شد که امسال در بخش قصه‌ گویی علاقه‌ مندان در موضوع‌ های «آزاد» با درون‌ مایه آموزشی و تربیتی، «ادبیات عامه و فولکلور – شاهنامه و…» و «رضوی» به رقابت خواهند پرداخت.

فراخوان بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی تمدید شد
فراخوان بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی تمدید شد

در عین حال، از چندی پیش دبیرخانه‌ی این جشنواره فراخوان مسابقه‌ی مقاله‌ نویسی با موضوع قصه‌ گویی را نیز منتشر کرده است.

«استفاده از زبان وجودی در قصه‌ گویی»، «قصه‌ گویی و رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان و نوجوانان»، «قصه‌ گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان»، «کارکردهای روان‌ شناختی قصه‌ گویی در دنیای کودکان»، «قصه‌ گویی در دنیای دیجیتال» و «چگونگی بازنویسی داستان‌ های دینی برای قصه‌ گویی»، موضوع‌های این مسابقه هستند.

تمامی علاقه‌مندان شامل نویسندگان، پژوهش‌گران، مربیان، معلمان، اساتید، دانشجویان، اولیای تربیتی و… می‌توانند با ارسال چکیده مقاله خود تا ۵۰۰ کلمه در بردارنده بیان مسئله، روش پژوهش و یافته‌های تحقیق، نتیجه‌گیری‌ به همراه کلید واژه‌ها به دبیرخانه‌ مرکزی در این مسابقه شرکت کنند.

بر همین اساس، هیات داوران این بخش تنها آثاری را بررسی می‌کنند که علمی پژوهشی، علمی ترویجی و تحقیقی پژوهشی باشند.

پیش از این زمان ارسال چکیده‌ی مقاله‌ها ۳۱ مرداد اعلام شده بود اما با تمدید این مهلت، نویسندگان مقاله‌ها تا ۲۰ شهریور امکان ارسال آثار خود را دارند. نتایج بررسی این چکیده مقاله‌ها تا ۲۰ مهر ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد.

بر اساس این خبر، دبیرخانه پذیرای اصل مقاله‌هایی خواهد شد که حداکثر در ۱۵ صفحه A۴ در قالب word و pdf با قلم BMitra اندازه ۱۴ نوشته شده است.

مقاله‌های برگزیده هم‌زمان با اجرای جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی در دی ۱۳۹۶ از سوی ارایه‌دهندگان خوانده می‌شود.

دبیرخانه بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی در تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، اداره کل آفرینش‌های فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی الکترونیکی ccf.kanoon@gmail.com با دبیرخانه این جشنواره در ارتباط باشند.