مهلت ارسال اثر به سومین جشنواره‌ سپیدار تا ۱۵ شهریور تمدید شد. دوستدار محیط زیست می‌توانند آثار خود در حوزه‌ شعر و داستان، گزارش یا معرفی و خلاصه کتاب و… را برای داوری به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال کنند.

این جشنواره به همت شرکت انتشارات فنی ایران برگزار می‌شود و سازمان محیط زیست و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بخشی از حامیان این جشنواره هستند.

جشنواره‌ سپیدار تا ۱۵ شهریور تمدید شد
جشنواره‌ سپیدار تا ۱۵ شهریور تمدید شد

در این میان علاقه‌مندان زیر ۱۷ سال به صورت فردی می‌توانند در بخش‌های عنوان شده شرکت کنند. ضمن آنکه زمینه‌ی حضور گروهی نوجوانان در این رویداد فرهنگی نیز وجود دارد. نوجوان‌هایی که مایل به شرکت در بخش گروهی هستند می‌توانند با تشکیل گروه زیست محیطی به تدوین یک نشریه دست بزنند و از موضوع‌های محیط زیستی عکس و فیلم بگیرند. لازم است این گروه‌ها ضمن ارسال آثار نام معلم راهنما یا مربی خود در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را بیان کنند.

به برگزیدگان جشنواره در هر موضوع یک دستگاه تبلت و لوح افتخار اهدا می‌شود و به مدارس یا مربیانی که راهنمای گروه بوده‌اند نیز جوایز ویژه اهدا خواهد شد. تمام شرکت کنندگان قادر خواهند بود به عضویت باشگاه سپیدار در آمده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت www.sepidaresabz.com مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید …  نمایش شاد و موزیکال “قصه بخت” در فرهنگسرای فردوس