چکیده مقاله‌ های برگزیده بیستمین جشنواره قصه‌ گویی معرفی شد
چکیده مقاله‌ های برگزیده بیستمین جشنواره قصه‌ گویی معرفی ش

حسن‌ دولت‌آبادی پس از بررسی ۱۸۲ چکیده مقاله، ۶۹ عنوان چکیده‌ی برتر راه‌یافته به مرحله بعدی بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی را معرفی کرد.

بر این اساس دبیرخانه‌ این جشنواره این آثار را که با موضوع‌های «استفاده از زبان وجودی در قصه‌گویی»، «قصه‌گویی و رشد مهارت‌های اجتماعی در کودکان و نوجوانان»، «قصه‌گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان»، «کارکردهای روان‌شناختی قصه‌گویی در دنیای کودکان»، «قصه‌گویی در دنیای دیجیتال» و «چگونگی بازنویسی داستان‌های دینی برای قصه‌گویی» خلق شده بودند بررسی و آخرین مهلت ارسال اصل مقاله‌ها را ۲۰ آبان اعلام کرده است.

بر همین اساس، اصل مقاله‌های پذیرفته شده باید حداکثر تا ۵۱ صفحه A4 بوده و در فایل Word و PDF با فونت Bmitra اندازه ۱۴ به نشانی الکترونیکی fcc.kanoon@gmail.com ارسال شود.

بر اساس این خبر، در مجموع ۱۸۲ چکیده مقاله به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که از این میان ۵۵ مقاله به مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون و ۱۲۷ مقاله به مخاطبان آزاد اختصاص داشت.

برگزیدگان پایانی آذر ماه معرفی می‌شوند و مقاله‌های برگزیده هم‌زمان با اجرای بیستمین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی خوانش خواهد شد.

شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ ۸۸۹۷۱۳۵۳-۰۲۱ دبیرخانه مرکزی جشنواره قصه‌گویی تماس بگیرند.

اسامی کامل این برگزیدگان در پایگاه خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی www.kanoonnews.ir اعلام شده است.