آیا مهدکودک برای کودکان نیاز است ؟
درصدی از والدین ، مخالف  و درصدی از آنها ، موافق مهدکودک رفتن فرزندانشان هستند.

هر کدام از پدر و مادرها دلایل خاصی را برای خود دارند که ، به چه دلیل راضی به مهدکودک رفتن فرزندانشان هستند و یا این که به چه دلیل راضی نیستند ؟ ولی باید ببینیم که آیا مهد کودک رفتن برای کودکان نیاز است ؟

با سرسره همراه باشید تا مقاله ای با عنوان « آیا مهدکودک برای کودکان نیاز است ؟ » به شما ارائه دهیم :

طی تحقیقات و مطالعات محققان ، رفتن کودکان به مهدکودک ، برای آنها مفید است. مهدکودک باعث رشد و توسعه مهارت های اجتماعی و روزمره کودک می شود. او می تواند سریع تر ، روان تر و کامل تر حرف بزند و حرکت کند . در صورتی که در خانه ماندن باعث تنبلی و کند شدن حرف زدن و حرکت کودک می شود. کودکان در سن ۲ تا ۳ سالگی تمایل زیادی برای رفتن به مهدکودک دارند و این به دلیل تعامل با کودکان و بزرگسالان جدید است.

آیا فرزند شما بیش از حد سبزیجات می خورد ؟
آیا فرزند شما بیش از حد سبزیجات می خورد ؟

محققان همچنین نتیجه گرفته اند که خواندن ترانه و شعرهای کودکانه ، کشیدن نقاشی و انجام هنر و صنایع دستی در محیط مهدکودک و به شکل گروهی یک تاثیر مثبت روی رشد مهارت های کودک می گذارد. همچنین مهدکودک باعث توسعه مهارت های حرکتی کودک است. مهدکودک تاثیر مثبتی روی قابلیت صحبت کردن کودکان دارد.

حتی اگر شما کودک خود را زیاد بیرون ببرید و با او زیاد صحبت کنید مطمئن باشید تاثیری که مهد کودک روی فرزند شما دارد بسیار بیشتر است. بنابراین ، سعی کنید با انتخابی آگاهانه فرزند خود را در یک مهد کودک مناسب ثبت نام کنید.

بیشتر بخوانید …  نمایش جادوی عروسک برای کودکان به شیوه‌ سیاه‌بازی

برگرفته از independent