آموزش تصویرگری بهزاد غریب پور
زمان: ۲۹ و ۳۰ مهر ماه

ساعت: ۹ الی ۱۷

مکان: فرهنگ سرای ارسباران

آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان خیابان جلفا

شماره تماس: ۲۲۸۷۳۳۹۹

کارگاه تخصصی آموزشی دو روزه « تصویرسازی داستان های کودکانه ازخوانش متن تا اجرا » با سرپرستی بهزاد غریب پور برگزار می شود .

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران ، در کارگاه آموزش تصویرگری بهزاد غریب پور شرکت کنندگان با توجه به متنی که خوانش می شود به تصویرسازی می پردازند و به منظور سنجش توانایی هنری هنرجویان و ظرفیت محدود ثبت نام ، هریک از شرکت کنندگان موظف‌اند حداقل ۵ اثر تصویرگری خود را  تا ۲۳ مهر به همراه رزومه کامل به نشانی پست الکترونیک kargahetasvirgari@gmail.com  ارسال کنند تا پس از بررسی کارشناسی و پذیرش در کارگاه یاد شده ثبت نام شوند .

به هنرجویان شرکت کننده در این کارگاه  گواهی اعطا می شود و آثار برگزیده در این کارگاه با همکاری استودیو سین به چاپ می‌رسد .

بهزاد غریب پور سال ۱۳۳۶ در شهر سنندج زاده شد. وی دانش آموخته رشته گرافیک از دانشکده هنر های زیبای تهران است .

غریب پور تا کنون بیش از ۱۰ عنوان کتاب برای کودکان تصویرگری کرده است . او تا کنون داوری چندین نمایشگاه داخلی از جمله نمایشگاه تصویر گران کتاب کودک را به عهده داشته است .

تدریس در دانشکده هنرهای زیبا ، مدیریت هنری چندین نمایشگاه بین المللی همچون براتیسلاوا بولونیا و کاتالونیا یوگسلاوی از جمله کارهای اجرایی وی به شمار می روند . از دیگر فعالیت های او می توان داوری کنکور نومای ژاپن در سال ۱۹۹۸ ، شرکت در نمایشگاه سارمده ایتالیا و شرکت در یک دوره تصویر گری به دعوت یونسکو در براتیسلاوا ۲۰۰۱ اشاره کرد .
بهزاد غریب پور در سال های ۱۹۸۸ و ۱۹۹۴ برنده دو جایزه از کنکور نومای ژاپن شد .

آموزش تصویرگری بهزاد غریب پور
آموزش تصویرگری بهزاد غریب پور